شناسه خبر : 181020
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 تیر ساعت 11:59
نیم میلیون داوطلب کارت ورود به جلسه کنکور دریافت کردند

نیم میلیون داوطلب کارت ورود به جلسه کنکور دریافت کردند

«از روزگذشته تاکنون بیش از 490 هزار داوطلب از مجموع 984 هزار و 214 داوطلب ثبت‌نام کننده،‌ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان ملی سنجش، برای مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 اقدام کرده‌اند.»

نورنیوز-گروه فرهنگی: مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشوربا اعلام این خبر گفت:‌ فرآیند توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه داوطلبان نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۳ از دیروز (۱۷ تیر) آغاز شده و داوطلبان تا روز چهارشنبه، (۲۰ تیرماه) فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان ملی سنجش به نشانی www.sanjesh.org کارت ورود به جلسه آزمون خود را مشاهده و پرینت آن را تهیه کنند.

علیرضا کریمیان افزود:‌ داوطلبان دریافت کارت را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند و هر چه سریع‌تر از کارت ورود به جلسه آزمون خود پرینت بگیرند تا ضمن شناسایی محل حوزه امتحانی و مدیریت زمان برای حضور به موقع در جلسه آزمون، درصورت نقص احتمالی اطلاعات مندرج در کارت،‌ برای اصلاح آن فرصت کافی داشته باشند.

کریمیان تاکید کرد:‌ داوطلبان باید با ورود به کارپوشه خود از طریق درج کدملی | شناسه یکتا و رمز عبور یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند. داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون در ۲ گروه آزمایشی شده‌اند (یک گروه آزمایشی اصلی علوم ریاضی. علوم انسانی و علوم تجربی به همراه یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی) باید هر دو کارت ورود به جلسه آزمون خود را چاپ کنند.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی