مدیران خودرو

شناسه خبر : 99631
تاریخ انتشار :
حذف ارز ترجیحی یک تصمیم درست و عاقلانه جمعی بود

حذف ارز ترجیحی یک تصمیم درست و عاقلانه جمعی بود

سازمان برنامه و بودجه شایعات فضای مجازی درباره اظهارات میرکاظمی در مورد نقش مجلس در ارز ترجیحی را تکذیب کرد.

نورنیوز-گروه جامعه: اخیرا برخی از رسانه‌ها به نقل از ریاست سازمان نوشتند که یارانه ۳۰۰ هزار تومانی بار سنگینی بر دوش دولت است و سازمان برنامه و بودجه حذف ارز ترجیحی را به گردن مجلس انداخت، که هیچ کدام از این مطالب صحیح نبوده و رسانه‌ها باید در نقل قول مقامات از سایت رسمی سازمان استفاده کنند.
 
در اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه آمده است: دولت پرداخت کمک معیشت به مردم در قالب پرداخت ریالی و در ادامه به صورت کالایی را وظیفه خود و حق مردم می‌داند و همه تلاش خود را برای ارتقاء سطح معیشتی مردم به کار بسته است.
 
دولت و مجلس در حل مشکلات اساسی و اقدامات اصلاحی همقدم هستند و مطامع برخی جریان‌ها برای ایجاد اختلاف میان دولت و مجلس به نتیجه نخواهد رسید. هم دولت و هم مجلس بر اصلاح شیوه پرداخت یارانه‌ها هم نظر بودند و هستند و روند‌های اجرایی هم بر اساس قانون و با همفکری یکدیگر پیش می‌رود.
 
مشی سازمان برنامه همراهی و همفکری با خانه ملت است، موضوعی که به صورت عینی از جلسات ستاد بودجه پارسال نمایان شد و این جلسات با حضور نمایندگان مجلس شکل گرفت.
 
در حالی که دولت و مجلس برای حل مشکلات ریشه‌ای اقتصاد کشور همقدم شده اند، خوب است جریان‌های خبری و سیاسی به جای قلم زدن با اهداف جناحی بر اساس رهنمود مقام معظم رهبری در کنار دولت و مجلس باشند.


خبرگزاری صدا و سیما
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.