مدیران خودرو

شناسه خبر : 99562
تاریخ انتشار :
اولین پرواز رسمی هواپیمایی امارات به فلسطین اشغالی

اولین پرواز رسمی هواپیمایی امارات به فلسطین اشغالی

منابع خبری پنجشنبه شب از انجام نخستین پرواز رسمی هواپیمای شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی از فرودگاه دبی به مقصد فلسطین اشغالی خبر دادند.

نورنیوز -گروه بین‌الملل: نخستین پرواز شرکت هواپیمایی امارات از فرودگاه دبی به مقصد فرودگاه «بن گوریون» تل‌آویو انجام شد.

«محمد آل خاجه» سفیر امارات متحده عربی در توئیتی ضمن استقبال از انجام این پرواز نوشت: ما اکنون در پرواز افتتاحی امارات از دبی به تل‌آویو هستیم.  

پیش‌تر نیز هواپیماهای امارات متحده عربی بارها به فلسطین اشغالی پرواز کرده بودند.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست اردیبهشت ماه با اشاره به پرواز هواپیماهای باری امارات به سرزمین‌های اشغالی، نوشت: گمان می‌رود که امارات در حال انتقال تجهیزات امنیتی و نظامی بر اساس توافقتنامه دفاعی مشترک با تل‌آویو است.

همچنین یک فروند هواپیمای اماراتی وابسته به شرکت هواپیمایی «الاتحاد» حدود ۲ سال پیش از ابوظبی به فرودگاه بن‌گوریون پرواز داشت. هواپیما حامل تجهیزات پزشکی برای تشکیلات خودگردان فلسطین بود اما تشکیلات خودگردان از دریافت تجهیزات پزشکی خودداری و دلیل آن را عدم هماهنگی با  خود عنوان کرد.

امارات و بحرین در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در کاخ سفید توافق عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی امضا کردند و سپس سودان و مغرب نیز با توافق‌های مشابه به جمع آن‌ها پیوستند.


پایگاه خبری معا فلسطین
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.