شناسه خبر : 98006
تاریخ انتشار :
خبری از آب معدنی 2هزارتومانی در بازار نیست

خبری از آب معدنی 2هزارتومانی در بازار نیست

دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبهای معدنی و آشامیدنی با انتقاد از اینکه گویا هیچ نظارتی در فروش آب معدنی از سوی مغازه‌داران و اصناف وجود ندارد، گفت: جالب اینجاست بطری آب معدنی دوهزارتومانی در خیابان نزدیک به سازمان حمایت 4هزار تومان است.

نورنیوز-گروه جامعه: پیمان فروهر با اشاره به اینکه در آذرماه سال گذشته براساس توافقات قرار شد طرح شفاف سازی قیمتها اجرایی شود، اظهار داشت در آن مقطع ابتدا تولیدکنندگان ملزم به درج قیمت بودند اما به دلیل برخی از مشکلات اعلام شد که قیمت مصرف کننده باید بر روی بطری ها درج شود تا از شیطنت عرضه کنندگان در این رابطه جلوگیری شود.

دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبهای معدنی و آشامیدنی با اعلام اینکه درطرح شفاف سازی قیمت ها قرار بود با درج قیمت ها دلال بازی و واسطه ها حذف و کالا با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد، گفت: درحال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد که تولیدکننده ملزم به درج قیمت مصرف کننده شده است اما از آن طرف اصناف و عرضه کنندگان همکاری در این رابطه ندارند ما حتی این موضوع را چندین بار به سازمان حمایت اعلام کردیم اما متاسفانه بطری های آب معدنی کوچک و بزرگ با قیمت های بالا در بازار به فروش می رسد جالب اینجاست بطری آب معدنی دو هزار تومانی در خیابان نزدیک به سازمان حمایت 4 هزارتومان فروخته می شود.

وی با انتقاد از اینکه گویا هیچ نظارتی در فروش آب معدنی از سوی مغازه داران و اصناف وجود ندارد، تصریح کرد: به نظر می رسد واحدهای نظارتی به این موضوع ورود پیدا کرده و رضایت مصرف کنندگان را کسب کنند.

به گزارش تسنیم؛ درحال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد آب معدنی کوچک با قیمت 4 هزار تومان تا 6 هزار تومان به فروش می رسد این درحالیست که قیمت مصرف کننده بطری آب معدنی کوچک به صورت متوسط در برندهای مختلف 2 هزار و 500 تا 3 هزارتومان است.


تسنیم
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

مدیران خودرو

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.