شناسه خبر : 97936
تاریخ انتشار :
نمایشگاه اسناد جنایات گروهک تروریستی منافقین در سوئد آغاز به کار کرد

نمایشگاه اسناد جنایات گروهک تروریستی منافقین در سوئد آغاز به کار کرد

نمایشگاهی از اطلاعات و اسناد مربوط به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، از امروز در مقابل دادگاه استکهلم آغاز به کار کرد.

نورنیوز-گروه بین‌الملل: این نمایشگاه که شامل بخشی از تصاویر، اسناد و اطلاعات درباره‌ی جنایات تروریستی و خشونت‌بار گروهک منافقین علیه مردم ایران است در قالب پوستر و بنر از امروز پنجشنبه 19 خرداد به مدت دو روز در مقابل دادگاه استکهلم در کشور سوئد در حال برگزاری است.

این نمایشگاه در مقابل ساختمان دادگاهی برگزار می‌شود که مدتی قبل در جریان محاکمه «حمید نوری» شهروند ایرانی، اعضای گروهک تروریستی منافقین، توسط دستگاه قضایی سوئد، در جایگاه شاکی و شاهد قرار گرفته بودند!

این رفتار غیرمتعارف با اعتراضات مکرر خانواده قربانیان ترور ایران مواجه شد و آن‌ها در مکاتبات خود با مقامات سیاسی و قضائی سوئد و در دیدار با سفیر این کشور در تهران، نسبت به دعوت دادگاه از تروریست‌ها برای ادای شکایت و شهادت، اعتراض و آن را رویه‌ای ظالمانه در تغییر جایگاه «جلاد» و «شهید» دانستند؛ ازاین‌رو، برگزاری نمایشگاهی از جنایات تروریست‌ها در مقابل این دادگاه سیاسی مورد توجه بنیاد هابیلیان قرار گرفت.

انتشار ده‌ها سند و تصویر از جنایات منافقین که برای اولین‌بار منتشر می‌شوند، از هم اکنون با واکنش و خشم منافقین مواجه شده است. ترس از تنویر افکار عمومی سوئد درباره‌ی واقعیت این گروهک تروریستی، منجر به صدور چند بیانیه خشم‌آلود توسط منافقین در ساعات منتهی به برگزاری نمایشگاه شده و سرکردگان این گروهک خواستار لغو برگزاری آن شده‌اند.


هابیلیان
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.