شناسه خبر : 97781
تاریخ انتشار :
سقوط 27 هزار واحدی بورس

سقوط 27 هزار واحدی بورس

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه و سقوط 27 هزار واحدی شاخص کل باعث شد این شاخص به مرز یک میلیون و 500 هزار واحد نزدیک شود.

نورنیوز-گروه اقتصاد: شاخص کل بورس امروز با ۲۷ هزار و ۶۴۷ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۹۶۵۰ واحد کاهش یافت و رقم ۴۲۰ هزار و ۶ هزار واحد را ثبت کرد در این بازار ۴۸۳ هزار معامله به ارزش ۴۶ هزار و ۲۳۶ میلیارد ریال انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، پتروشیمی نوری، پالایش نفت بندرعباس، پتروشیمی پردیس و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل فجر انرژی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

عقب‌گرد فرابورس به کانال ۲۰ هزار واحد

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس نیز ۳۶۵ هزار واحد کاهش یافت و تا رقم ۲۰ هزار و ۸۵۳ واحد نزول کرد. در این بازار ۳۱۷ هزار معامله به ارزش ۱۵۰۳ میلیارد ریال انجام شد.

پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، پتروشیمی تندگویان، صنعتی مینو، سرمایه گذاری صبا تامین و داروسازی دانا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.


ایسنا
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.