شناسه خبر : 94131
تاریخ انتشار :
اهداف دشمن صهیونیست بر «فساد فی الارض» استوار است
رهبر انصارالله در سخرانی روز قدس:

اهداف دشمن صهیونیست بر «فساد فی الارض» استوار است

«عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: دشمن اسرائیلی یک رژیم فاسد است و در ماهیت و اهداف خود بر «فساد فی الارض» استوار است.

نورنیوز -گروه بین‌الملل: عبدالملک الحوثی در آغاز سخنانش گفت: حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری روز قدس، قصد داشتند وظایف و مسئولیت مسلمانان را در قبال فلسطین یادآور شوند.

رهبر جنبش انصارالله یمن افزود: روز جهانی قدس، مناسبتی برای افزایش آگاهی است که از مستلزمات مبارزه با دشمن به شمار می‌رود. روز جهانی قدس، روز بسیج عمومی مسلمانان و اعلام موضع حق در قبال مسأله فلسطین است. رژیم صهیونیستی و در پسِ آن، لابی صهیونیسم در جهان، دشمن اسلام و مسلمانان هستند و باید دشمن دانسته شوند.

الحوثی همچنین گفت: با تداوم تلاش منافقان برای تغییر دیدگاه نسبت به دشمن اسرائیلی، اهمیت زنده نگه داشتن روز جهانی قدس افزایش می‌یابد. رژیم صهیونیستی، بر اساس جنایت، چپاول سرزمین و مصادره حقوق و اشغال سرزمین مسلمانان، بنا شده است. ما باید به عنوان امت اسلامی احساس مسئولیت کنیم و بدانیم که دغدغه مقابله با دشمنی را داریم که با تمام توان با ما می‌جنگد. برخی از رژیم‌های مزدور و دولت‌های منافق قصد دارند ملت‌های مسلمان را قانع کنند که دشمن اسرائیلی، همپیمان و دوست است.

رهبرانصارالله اضافه کرد: رژیم‌های امارات، سعودی و آل خلیفه در بحرین، تمامی رسانه‌های خود را برای همگرایی با دشمن بسیج کرده‌اند. رژیم‌های سازشکار در مدارس خود قصد دارند نسل‌هایی را تربیت کنند که به دشمن اسرائیلی وابسته باشند. عنوان صلح، فریبنده است و این کشورها قصد داشتند این مسأله را ابزاری برای ائتلاف با صهیونیست‌ها و دشمنی با امت اسلام قرار دهند. دوستی منافقان با دشمن صهیونیستی، سودی برای آنان جز توطئه ندارد.

الحوثی خطاب به کشورهای سازشکار گفت: شما به دشمنان خود علیه امت خود کمک کردید. رسانه‌های دشمن نیز تأکید دارند که مافیای اسرائیلی، امارات را لانه خود کرده‌اند. دشمن اسرائیلی یک رژیم فاسد است و در ماهیت و اهداف خود بر «فساد فی الارض» استوار است.

رهبر انصارالله اضافه کرد: رژیم صهیونیستی، یک رژیم عادی نیست که بتوان با آن همزیستی کرد. وجود این رژیم در منطقه برای ایفای نقش فسادآمیز و تخریبی است.

عبدالملک الحوثی در ادامه گفت: دشمن هر چقدر هم که ضرر برساند و شرور باشد، دشمن بازنده‌ای است و زوال آن حتمی است. کسانی که به آمریکا و دشمن اسرائیلی تکیه کردند از امت اسلامی متنفر هستند در حالی که در مقابل صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها تحقیر می‌شوند. کسانی که موضع حق را گرفتند از سوی کسانی که در کنار دشمن ایستاده‌اند مورد سرزنش قرار می‌گیرند در حالی که آنها به این سرزنش‌ها هرچه قدر که باشد اهمیتی نمی‌دهند.

رهبر انصارالله اضافه کرد: گزینه‌های فرار از مسئولیت، سکوت و تسلیم شدن، گزینه‌هایی است که به نفع دشمن است.

عبدالملک بدرالدین الحوثی در بخش دیگر صحبت‌هایش گفت که نبرد با دشمن اسرائیلی، نبردی است که در همه عرصه‌های زندگی جریان دارد.


المسیره
اخبار مرتبط
پیامی که در روز قدس به جهان مخابره شد
نورنیوز بررسی کرد؛

پیامی که در روز قدس به جهان مخابره شد

حضور روز قدس در تقویم جهان اسلام و بلکه تمام ملت‌های جهان نشانه‌ای است از حقانیت مواضع و دیدگاه‌های انقلاب اسلامی که بر خلاف جوسازی‌های ایران ...

رژیم صهیونیستی عامل ناامنی و بی‌ثباتی در منطقه است
رئیس جمهور در دیدار با سفرا کشورهای اسلامی:

رژیم صهیونیستی عامل ناامنی و بی‌ثباتی در منطقه است

رئیس جمهور در دیدار با سفرا و روسای نمایندگی‌های کشورهای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی یک رژیم زبون و متزلزل است و اقدامات ضد انسانی این رژیم کمکی به ...

نمایش موشک‌های محور مقاومت در راهپیمایی روز قدس
در مسیر راهپیمایی روز قدس برگزار شد؛

نمایش موشک‌های محور مقاومت در راهپیمایی روز قدس

نمایشگاه موشک‌های محور مقاومت از جمله موشک قاسم جهاد اسلامی فلسطین، موشک عیاش 250 حماس و موشک فاتح 110 حزب‌الله لبنان به نمایش درآمد.

انصارالله در عرصه میدانی، سیاسی و اقتصادی یمن دست برتر را دارد

انصارالله در عرصه میدانی، سیاسی و اقتصادی یمن دست برتر را دارد

عملیات دریایی انصارالله یک چالش جدی برای صهیونستها ایجاد کرد که اگر بخواهند در روند عادی سازی روابط خوابهای تازه ای ببینند، این ملت یمن است که می ...

انصارالله معرفی حماس به عنوان سازمان تروریستی را محکوم کرد

انصارالله معرفی حماس به عنوان سازمان تروریستی را محکوم کرد

«محمد علی الحوثی» یکی از رهبران «جنبش انصارالله» قرار گرفتن نام «جنبش مقاومت اسلامی فلسطین» (حماس) در فهرست گروه های تروریستی از سوی دولت انگلستان را ...

انصارالله چگونه در قلب یمنی‌ها جا گرفت؟

انصارالله چگونه در قلب یمنی‌ها جا گرفت؟

سید رضا صدرالحسینی کارشناس مسائل منطقه: در طول شش سال گذشته توانمندی، انگیزه و نفوذ مقاومت در حوزه های سیاسی اجتماعی رو به گسترش بوده است

نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.