شناسه خبر : 94053
تاریخ انتشار :
آزمون استخدامی ویژه رشته‌های آموزش و پرورش 15 و 16 اردیبهشت برگزار می‌شود

آزمون استخدامی ویژه رشته‌های آموزش و پرورش 15 و 16 اردیبهشت برگزار می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1401 ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش 15 و 16 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

نورنیوزـگروه جامعه: علیرضا کریمیان مشاور رییس سازمان سنجش در این زمینه گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از ۱۳ اردیبهشت ماه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری کارت شرکت در آزمون خود را چاپ (پرینت) کنند.

وی افزود: داوطلبان بر اساس آدرس و زمان تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش با بیان این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰۰ هزار نفر متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، کریمیان یادآور شد: اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org  منتشر شده است و داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
امیکرون در کمین افراد واکسینه نشده است

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.