شناسه خبر : 93366
تاریخ انتشار :
جریمه مسافران آمریکایی که خدمه هواپیما را گاز گرفتند!

جریمه مسافران آمریکایی که خدمه هواپیما را گاز گرفتند!

دو مسافر خطوط هوایی آمریکا که خدمه هواپیما را کتک زده و گاز گرفته بودند با جریمه‌های سنگین چند ده هزار دلاری مواجه شدند.

نورنیوز ـ گروه بین‌الملل: مقام‌های آمریکایی اعلام کرده‌اند که دو مسافر خطوط هوایی که متهم به رفتار غیرقانونی در حین پرواز شده‌اند، با بزرگ‌ترین جریمه‌های پیشنهادی اداره هوانوردی فدرال آمریکا روبرو شده‌اند.

یکی از این دو نفر که به کتک زدن و گاز گرفتن خدمه و مسافران متهم هستند، ۸۲ هزار دلار و دیگری بیش از ۷۷ هزار دلار جریمه شده‌اند.

مسافر اولی که در ژانویه گذشته از تگزاس به کارولینای شمالی سفر می‌کرد متهم است که پس از آنکه به او دستبند زدند، به سوی یکی از خدمه پرواز آب‌دهان پرت کرده، با سرش به او ضربه زده و سعی کرده مهمانداران و بعضی از مسافران را کتک بزند.

مسافر دومی هم متهم است به اینکه می‌خواسته مسافری را که کنارش نشسته بوده در آغوش بگیرد و ببوسد و در طول پرواز نیز به سمت جلوی هواپیما رفته تا سعی کند از آن خارج شود و از بازگشت به صندلی‌اش امتناع کرده و مسافر دیگری را چندین بار گاز گرفته است!

چنانچه رسانه‌های غربی اعلام کرده‌اند؛ خطوط هوایی آمریکایی در سال ۲۰۲۱ شاهد تعداد بی‌سابقه‌ای از این دست مسافران بوده است.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.
X
طرح فروش سیم‌کارت