شناسه خبر : 93162
تاریخ انتشار :
همراهی مردم و دستگاه‌های اجرایی در رعایت صرفه جویی به پایداری شبکه برق کمک می‌کند

همراهی مردم و دستگاه‌های اجرایی در رعایت صرفه جویی به پایداری شبکه برق کمک می‌کند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، نقش مردم و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی در رعایت الگوهای مدیریت مصرف برق را مهم دانست و گفت: این امر می‌تواند ما را در تامین برق پایدار و خدمت رسانی بهینه به مشترکان یاری رساند.

نورنیوزـگروه اقتصاد: «کامبیز ناظریان» در نشست شورای معاونان و مدیران این شرکت افزود: برنامه‌ریزی و آمادگی لازم برای پیک مصرف تابستان تهران انجام شده و همه امکانات فنی وکارشناسی برای حفظ پایداری شبکه برق پایتخت در سال جاری به کار گرفته شده است.

وی ادامه‌داد: با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی و مستمر در تعطیلات نوروزی از وقوع هرگونه خاموشی در آغاز فصل بهار به منظور رفاه حال هرچه بیشتر شهروندان و مسافران در پایتخت جلوگیری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: پایداری شبکه و عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱ از مهمترین اهداف آتی این شرکت است.

ناظریان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های دانش بنیان در سال ۱۴۰۱ در مجموعه توزیع برق شهر تهران نیز سرلوحه فعالیت‌ها قرار گرفته است و بر همین اساس انتظار داریم به موازات اقدام های انجام شده در بخش اصلاح و بهینه سازی شبکه، افزایش ظرفیت و کاهش تلفات، با کنترل هوشمند بار و بهره گیری از توان مشاوران و شرکت های دانش بنیان و همکاری مشترکان بزرگ به‌ویژه اداره ها و دستگاه های اجرایی، بتوانیم تابستان پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

به گزارش ایرنا، پیشتر «مصطفی رجبی مشهدی» مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مصرف برق در کشور از ابتدای سال جاری تا پایان روز ۱۳ فروردین چهار درصد افزایش داشته است.

سخنگوی صنعت برق افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۰ میلیارد کیلووات ساعت برق مصرف شده است.

وی ادامه‌داد: بیشترین مصرف برق  از ابتدای سال تا روز ۱۳ فروردین‌ماه در استان‌های تهران، فارس و زنجان ثبت شده است.

سخنگوی صنعت برق خاطرنشان‌کرد: رشد مصرف برق در تهران، فارس و زنجان از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۰ درصد بوده است.

رجبی مشهدی گفت: افزایش مصرف برق در استان‌هایی که تردد بیشتری در آنها انجام شده یا صنعتی هستند، رخ داده است.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
امیکرون در کمین افراد واکسینه نشده است

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.