شناسه خبر : 87530
تاریخ انتشار :
ورود سامانه بارشی جدید از دوشنبه

ورود سامانه بارشی جدید از دوشنبه

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف، باران و وزش باد در برخی استان‌ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته آینده خبر داد.

نورنیوزـگروه جامعه: «فریبا گودرزی» گفت: پیش‌بینی می‌شود تا ورود سامانه بارشی جدید به کشور، هوای سرد در اغلب مناطق کشور ماندگار باشد.

وی افزود: با ورود سامانه بارشی، مجدد سرمای هوا تشدید خواهد شد و هوای سرد در غرب، جنوب غرب و شمال کشور تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه‌کرد: در پی ورود سامانه بارشی جدید، روز سه‌شنبه برای مناطقی از جمله خوزستان، شمال بوشهر، استان فارس، جزایر شمالی خلیج فارس، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری بارش پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه‌داد: به علت ماندگاری هوای سرد و کاهش بارش‌ها، از امروز بازگشت آلودگی هوا را به شهرهای صنعتی خواهیم داشت.

به گفته گودرزی، امروز نیز مناطقی از چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب بوشهر و سواحل خزر بارانی خواهد بود و بارش‌ها به شکل پراکنده و همراه با وزش باد ادامه دارد.

وی خاطرنشان‌کرد: سامانه بارشی امروز از سمت شرق از کشور خارج می‌شود، اما با ماندگاری هوای سرد در کشور تا ورود سامانه بارشی بعدی مواجه هستیم که لازم است کشاورزان به هشدارهای سازمان هواشناسی در این هفته توجه داشته باشند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.