شناسه خبر : 84821
تاریخ انتشار :
نسخه‌ای از طرح «معامله قرن» را به سطل زباله انداختم

نسخه‌ای از طرح «معامله قرن» را به سطل زباله انداختم

رئیس پارلمان کویت با تأکید بر تداوم حمایت این پارلمان از فلسطینیان، گفت: کویت همچنان به قانون اعلام جنگ علیه گروهک‌ها و سازمان‌های صهیونیستی که سال 1967 صادر شد، پایبند است.

نورنیوزـگروه بین‌الملل: «مرزوق الغانم» رئیس پارلمان کویت بار دیگر بر ادامه حمایت‌های کشورش از ملت فلسطین برای رسیدن به حقوق مشروع و مسلم خود تاکید کرد و پایداری و مقاومت فلسطینیان در برابر تجاوزات اشغالگران صهیونیست را ستود.

بر اساس این گزارش، مرزوق الغانم تصریح کرد که کویت همچنان به قانون اعلام جنگ علیه گروهک‌ها و سازمان‌های صهیونیستی که سال ۱۹۶۷ صادر شد، پایبند است.

رئیس پارلمان کویت با اشاره به اینکه قوانین مربوط به فلسطین و دفاع از آن ثابت و بدون تغییر است، تصریح کرد که طرح مجدد قانون تحریم رژیم صهیونیستی در پارلمان کویت مسأله جدیدی نیست و صرفاً اقدامی همسو با موضع ثابت کویت در قبال مسأله فلسطین است.

وی در رابطه با موضع کویت در مخالفت با طرح موسوم به «معامله قرن» در پارلمان عربی در فوریه سال ۲۰۲۰ نیز گفت که من آن زمان یک نسخه از این طرح را که ۱۰ دقیقه قبل از سخنرانی‌ام به من دادند، در زباله انداختم. الغانم گفت که این طرح به هیچ وجه به نفع فلسطین و کشورهای عربی نیست.


مهر
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.