شناسه خبر : 84715
تاریخ انتشار :
رشد آرام شاخص بورس

رشد آرام شاخص بورس

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 303 واحدی روبرو شد.

نورنیوزـگروه اقتصاد: در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 3میلیارد و 719میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 242میلیارد تومان در بیش از 286هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 303واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 363هزار و 471واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان و فرآوری معدنی اپال کانی پارس شد و در مقابل شرکت‌های گروه دارویی برکت، سایر اشخاص بورس انرژی و تامین سرمایه امین با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 519میلیون ورقه به‌ارزش 4 هزار و 104میلیارد تومان در 156هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 27واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 403واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی صنعتی مینو، فرابورس ایران و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، پالایش نفت لاوان و گروه توسعه مالی مهر آیندگان بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :
هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.