شناسه خبر : 84238
تاریخ انتشار :
2 سناتور آمریکایی خواهان تحقیق درباره شیوه‌های کار در آمازون شدند

2 سناتور آمریکایی خواهان تحقیق درباره شیوه‌های کار در آمازون شدند

مارکو روبیو و شرود براون دو سناتور آمریکایی از وزارت کار آمریکا خواستند تحقیقی کامل درباره شیوه های کار در آمازون انجام دهد.

نورنیوزـگروه اقتصاد: براون یک سناتور دموکرات و رئیس کمیته بانکداری در نامه ای نوشت: از هر ۱۷۰ کارگر آمریکایی یک نفر در آمازون کار می کند و این امر نشان دهنده توجه ما به عادلانه بودن برخورد شرکت با کارمندان و در راستای قانون است. ما از شما می خواهیم تا با استفاده از هر مکانیسمی که در اختیار دارید، عملکردهای این شرکت درباره نیروی کار و استخدام را به سرعت بررسی کنید.

قانونگذاران اشاره کردند شورای ملی روابط کار آمریکا اعلام کرد آمازون کارمندی که درباره شرایط غیر ایمن کاری طی پاندمی کرونا گله کرده و همچنین ۲ کارمند دیگری که از عملکردهای شرکت انتقاد کرده اند را به طور غیرقانونی اخراج کرده است.

همچنین این شورا دستور برگزاری مجدد انتخابات توسط کارگرانی را داد که به عدم تشکیل اتحادیه رای دادند زیرا اقدامات آمازون انتخابات آزاد و عادلانه را غیرممکن کرد.

در ماه جاری میلادی قانونگذاران اعلام کردند اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای آمریکا تحقیقاتی درباره مرگ ۶ کارگر آمازون هنگام ویران شدن انبار شرکت در ایالت ایلینویز طی تندباد انجام دهد.

قانونگذاران در نامه خود نوشته اند: کارگران آمازون درباره فقدان آموزش های واکنش اورژانسی، سیاست های سختگیرانه عدم استفاده از موبایل و انتظار از کارمندان برای فعالیت طی هشدارهای تندباد ابراز نگرانی کرده اند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

: : :


هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.