آگهی تبلیغاتی

شناسه خبر : 84144
تاریخ انتشار :
ورود 2 سامانه پربارش به کشور تا پایان هفته

ورود 2 سامانه پربارش به کشور تا پایان هفته

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: علاوه بر ورود سامانه بارشی جدید از فردا به کشور، روز چهارشنبه نیز یک سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود که باعث بارش برف و باران در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور خواهد شد.

نورنیوزـگروه جامعه: «امین حسین نقشینه» گفت: امروز(یکشنبه) از بارش‌های شمال‌غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز در ۲۶ استان کاسته یا قطع خواهد شد و تمرکز بارش‌ها در چند استان محدود می‌شود.

او افزود: عمدتا بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، یزد، جنوب ایلام، شمال بوشهر،  جنوب خراسان رضوی و شمال فارس خواهد بود که موجب سیلاب و آبگرفتگی معابر خواهد شد. در مناطق سردسیر نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی بعدی در روز دوشنبه از سمت غرب به کشور خبر داد و گفت: در این روز در نیمه غربی و دامنه‌های جنوبی البرز و زاگرس شاهد بارندگی خواهیم بود.

او  بیان کرد: بر این اساس بارش‌ها فردا (دوشنبه) در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، شمال بوشهر و مناطقی از اصفهان رخ می‌دهد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، شدت بارش‌ها فردا در شمال شرق خوزستان، شرق و جنوب لرستان و غرب آذربایجان غربی پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه گفت: سامانه بارشی روز سه شنبه از کشور خارج و مجددا روز چهارشنبه یک سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود و بارش برف و باران برای مناطقی از شمال غرب و غرب کشور آغاز خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: امشب برای گیلان و مازندران هم بارش باران پراکنده پیش بینی می شود و در ۵ روز آینده در مناطق سردسیر کشورمان کولاک برف و کاهش دید وجود خواهد داشت.

نقشینه گفت: تهران امشب به تدریج غبار محلی خواهد داشت و فردا شب مجددا بارانی خواهد بود.


ایرنا
نظرات

نظر شما

: : :
بانک گردشگری

پیکاپ سایپا

مدیران خودرو

آگهی تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

هواشناسی
نرخ طلا
پیشخوان روزنامه
اینفوگراف
کلیه حقوق این سایت برای نورنیوز محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

nournews
Copyright © 2021 www.‎nournews.ir‎, All rights reserved.