شناسه خبر : 69325
تاریخ انتشار : 1400/03/16 19:53
اطلاعیه توانیر در خصوص انتخابات ریاست جمهوری

اطلاعیه توانیر در خصوص انتخابات ریاست جمهوری


شرکت توانیر با صدور اطلاعیه‌ای از آمادگی کامل صنعت برق در برنامه های پیش از انتخابات و روز رأی گیری خبر داد.

نورنیوز-گروه اقتصادی: امروز شرکت توانیر در خصوص آمادگی این شرکت و صنعت برق کشور برای انتخابات پیش رو با صدور اطلاعیه‌ای، از آماده باش کامل و خدمت رسانی بی وقفه صنعت برق در ایام انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص در ساعات برگزاری مناظره کاندیداهای کشور خبر داد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است: "در حال حاضر علاوه بر آمادگی کامل نیروگاه ها و شبکه های انتقال و توزیع برای تأمین برق پایدار در تلاش بی وقفه هستند. علاوه بر این در زمان برگزاری مناظره های انتخابات به دلیل حساسیت،‌ بیش از 300 اکیپ عملیاتی، امدادی و برق رسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی سراسر کشور مستقر هستند تا در صورت بروز حادثه ، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق مشترکان اقدام نمایند."

روابط عمومی توانیر با اشاره به برخی شایعات مطرح شده مبنی بر قطع برق در زمان مناظره ها ضمن تکذیب این شایعه افزود: "این مطلب کاملا خلاف واقع و به دور از اخلاق مداری است. اساسا صنعت برق یک صنعت زیربنایی و خدمت رسان است و به دور از سیاست زدگی با تمام توان فارغ از جریانات سیاسی برق مشترکان کشور را تأمین می کند. امسال به دلیل افزایش بی سابقه 20درصدی مصرف برق ، محدودیت هایی برای تأمین  برق به وجود آمده است اما تمام تلاش هزاران نفر مهندسان و تکنسین های این صنعت جلوگیری از اعمال هرگونه محدودیت در بخش های مختلف است و همراهی مشترکان در مدیریت مصرف که با روش های ساده قابل انجام است، نقش بسزایی در استمرار و پایداری تأمین برق مشترکان دارد."


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسی

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.