شناسه خبر : 69211
تاریخ انتشار : 1400/03/12 11:31
منابع نزدیک به حزب‌الله: سیدحسن نصرالله در سلامتی کامل است

منابع نزدیک به حزب‌الله: سیدحسن نصرالله در سلامتی کامل است


منابع نزدیک به دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کردند که او در سلامتی کامل به سر می‌برد.

نورنیوز-گروه بین‌الملل: درپی شایعات منتشر شده درباره شرایط جسمانی سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان منابع نزدیک به ایشان تایید می‌کنند که سید نصرالله به طور خاص در فصل بهار دچار حساسیت و آلرژی‌های بهاری می‌شود و اکنون شرایط جسمانی او رو به بهبودی است.

این منابع تاکید کردند، شایعاتی که درباره ابتلای دبیرکل حزب الله به کرونا منتشر شده صحت ندارد.

بعد از سخنرانی‌های اخیر «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان به‌مناسبت روز جهانی و قدس و سالروز آزادسازی جنوب لبنان، شایعاتی در رسانه‌ها به‌ویژه سایت‌های شبکه‌های اجتماعی درباره وضعیت جسمانی ایشان منتشر شده بود. رسانه‌های دشمن نیز طبق عادت، با سوءاستفاده در صدد ایجاد یک جنگ روانی و رسانه‌ای علیه مقاومت بودند.

«فیصل شکر» معاون منطقه «بقاع» حزب‌الله، در خصوص موضوع وضعیت جسمانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد: وضعیت جسمانی سید حسن نصرالله خوب است و مراحل بهبودی خود را از حساسیت فصلی که اخیراً دچار آن شده بود، می‌گذراند، همچنین شایعاتی که درباره ابتلای ایشان به اپیدمی کرونا و سایر بیماری‌ها منتشر شده است صحت ندارد.

وی در ادامه تأکید کرد: جای هیچ گونه ترس و نگرانی نیست، اما محبتی که مردم نسبت به سیدحسن دارند باعث شده است که نتوانند هیچ گونه بیماری و حتی سرماخوردگی ایشان را تحمل کنند.

فیصل شکر درباره شایعاتی که اخیراً رسانه‌ها و سایت‌های شبکه‌های اجتماعی درباره شرایط جسمانی دبیرکل حزب‌الله منتشر کرده‌اند، گفت: آنچه در این زمینه اتفاق افتاده تلاش برای سوءاستفاده دشمن از طریق ایجاد جنگ روانی با هدف قرار دادن طرفداران مقاومت و رهبری آن است. همان‌طور که همه می‌دانند هدف دشمن کسب هرگونه دستاورد علیه مقاومت و به‌ویژه در جنگ رسانه‌ای است که خود سید حسن نصرالله پیشگام این جنگ علیه دشمن و پروژه‌های آن است. اما هیچ یک از تلاش‌های دشمن برای ایجاد تشویش و نیز ادعاهای آن تأثیری بر توانایی‌های مقاومت نمی‌گذارد.

این مقام حزب‌الله لبنان در ادامه اظهار داشت: آنچه اتفاق افتاده کاملاً شفاف بود و بنابراین جای هیچ گونه نگرانی و یا پیگیری این دروغ‌هایی که دشمن صهیونیستی همواره در حال بسط و گسترش آن است، وجود ندارد.

وی همچنین اخبار دروغ منتشرشده در رسانه‌ها درباره به کما رفتن سید حسن نصرالله و این را که رهبری حزب‌الله در حال جست‌وجوی یک شخصیت جایگزین برای ایشان از میان اسامی مطرح‌شده است به‌کلی تکذیب کرد و تأکید کرد: سید حسن به‌زودی با بهبودی کامل در برابر طرفداران خود ظاهر خواهد شد.

این مقام حزب‌الله در ادامه تصریح کرد: آنچه سید حسن نصرالله به آن دچار شده است یک سرماخوردگی شدید و حساسیت در ریه‌هاست که ایشان همه‌ساله در فصل بهار دچار این عارضه می‌شوند؛ اما امسال حساسیت فصلی ایشان همزمان با ماه رمضان و روز قدس و اخیراً نیز سالروز آزادسازی جنوب لبنان بود که ایشان در این مناسبت‌ها با وجود هشدارهای کادر پزشکی در برابر مخاطبان حاضر شدند.

وی در پایان گفت: هر انسانی می‌تواند در معرض و شرایط بیماری قرار بگیرد و طبیعتاً بیماری شخصیتی همچون سید حسن نصرالله که در قلب میلیونها انسان جای دارد موجب حساسیت مردم می‌شود، اما من از طریق تریبون شما به طرفداران مقاومت اطمینان می‌دهم که حال سید حسن نصرالله خوب است و به‌زودی از این بیماری بهبود می‌یابد و در برابر طرفداران خود ظاهر خواهد شد.


تسنیم
نظرات

نظر شما

هواشناسی

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.