شناسه خبر : 67025
تاریخ انتشار : 1400/02/10 15:46
به هیچ وجه واکسن فروشی نداریم/ باید کسی که واکسن دزد را منصوب کرده، اخراج کرد

به هیچ وجه واکسن فروشی نداریم/ باید کسی که واکسن دزد را منصوب کرده، اخراج کرد


رئیسی گفت: دزد، دزد است؛ می‌خواهد مدیر، مسئول یا شهردار باشد، فردی که واکسن خارج از نوبت تزریق کرده است، در هر جا مسئول باشد دزدی می‌کند یا رشوه می‌دهد و به نظر من باید آن کسی که این دزد را منصوب کرده است اخراج کرد.

 نورنیوز ـ گروه جامعه: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: به هیچ وجه واکسن فروشی نداریم. باید کسی که واکسن دزد را منصوب کرده، اخراج کرد.

علیرضا رئیسی گفت: دزد، دزد است؛ می‌خواهد مدیر، مسئول یا شهردار باشد، فردی که واکسن خارج از نوبت تزریق کرده است، در هر جا مسئول باشد دزدی می‌کند یا رشوه می‌دهد و به نظر من باید آن کسی که این دزد را منصوب کرده است اخراج کرد.

او افزود: بخش خصوصی که واکسن را وارد می‌کند واکسن‌ها را به دولت و در واقع وزارت بهداشت می‌فروشد و اگر کسی می‌خواهد زودتر واکسن بزند می‌تواند به خارج از کشور برود و زودتر واکسن بزند.

رئیسی گفت: تاکید می‌کنم که واکسن پولی نخواهیم داشت و دولت واکسن‌های وارداتی را خریداری می‌کند و واکسن‌ها در ذیل سند ملی واکسیناسیون کرونا تزریق می‌شوند و تغییر اولویت با پول و واکسن فروشی نداریم. فقط اجازه واردات و تزریق واکسن به صنایع را می‌دهیم تا به عنوان مثال کارخانه تولید خودرو واکسن را به کارگران خود تزریق کند تا تولید با سرعت ادامه پیدا کند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسینرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.