شناسه خبر : 65925
تاریخ انتشار : 1400/02/06 18:09
خبر خودسوزی در مقابل بورس تهران، تکذیب شد

خبر خودسوزی در مقابل بورس تهران، تکذیب شد


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت که هیچ حادثه خودسوزی و مشابه چنین حادثه ای به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران اعلام نشده است و آتش نشانان برای مهار آتش به این محل اعزام نشدند.

 نورنیوز ـ گروه جامعه: موضوع حادثه خودسوزی فردی مقابل سازمان بورس پایتخت که در امروز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌بود، از سوی آتش‌نشانی و اورژانس تهران تکذیب شد. دقایقی قبل فیلم خودسوزی فردی که ادعا شده بود در مقابل سازمان بورس تهران دست به چنین اقدامی زده است در شبکه های اجتماعی بازنشر می شد؛ رویدادی که از سوی آتش نشانی و اورژانس تهران تکذیب شد.

در این باره سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت که هیچ حادثه خودسوزی و مشابه چنین حادثه ای به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران اعلام نشده است و آتش نشانان برای مهار آتش به این محل اعزام نشدند.

سید جلال ملکی افزود: آمار حوادث آتش سوزی در تهران بالا است و تمامی این حوادث پس از اعلام و ثبت در سامانه 125 آتش نشانان به محل حادثه اعزام می شوند.

همچنین یکی از مدیران مرکز اورژانس تهران نیز در این باره  گفت:‌ وقوع چنین حادثه ای به مرکز اطلاع رسانی این مرکز اعلام نشده است.

فیلم خودسوزی فردی مقابل سازمان بورس تهران در شبکه های اجتماعی در حالی دست به دست شد که دست کم امروز چنین حادثه ای در تهران روی نداده است.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسی

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.