شناسه خبر : 60475
تاریخ انتشار : 1399/12/06 15:56
بازار سرمایه همچنان بر مدار منفی/ افت 6 هزار واحدی شاخص بورس

بازار سرمایه همچنان بر مدار منفی/ افت 6 هزار واحدی شاخص بورس


شاخص بورس با افت پنج هزار و 915 واحدی به رقم یک میلیون و 205 هزار واحد رسید تا ریزش آن در روزهای اخیر ادامه‌دار شود.

نورنیوز ـ گروه اقتصادی: بازار سرمایه امروز چهارشنبه ۶ اسفند را اگر چه با رنگ سبز شاخص آغاز کرد اما در ادامه شاخص بورس با افت پنج هزار و ۹۱۵ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحد رسید تا ریزش آن در روزهای اخیر ادامه‌دار شود.

شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ با رشد ۱۴۱۵ واحدی به یک میلیون و ۲۱۳ هزار و ۵۸ واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز ۴۶ واحد رشد کرد و به ۴۳۵ هزار و ۱۵۱ واحد رسید. اما پس آن شاخص بورس دوباره رو به کاهش گذاشت تا در نهایت با افت پنج هزار و ۹۱۵ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل (هم‌وزن) با ۷۱۶ واحد کاهش به ۴۳۴ هزار و ۳۸۹ واحد رسید.

معامله‌گران امروز ۶۷۱ هزار و ۶۵۵ معامله به ارزش ۴۹۸۲ میلیارد تومان انجام داده‌اند. شپنا، شستا، وغدیر، وپاسار و فارس بیشترین تاثیر منفی و همچنین کچاد و فملی نیز بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص بورس داشتند.

امروز شاخص فرابورس نیز ۱۰۶ واحد کاهش داشت و روی کانال ۱۷ هزار و ۱۱۷ واحد ثابت ماند. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس هم ۴۳۸ هزار و ۱۷۰ به ارزش ۱۳ هزار و ۵۳ میلیارد تومان بود.

میدکو، بپاس، صبا، ذوب ودی بیشترین تاثیر منفی و شگویا و شغدیر بیشترین تاثیر مثبت را نسبت به سایر نمادهای روی فرابوس داشتند.


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسینرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.