شناسه خبر : 58270
تاریخ انتشار : 1399/10/23 14:23
پروژه مشترک موساد ـ پمپئو علیه ایران

پروژه مشترک موساد ـ پمپئو علیه ایران


برخی خبرنگاران رژیم صهیونیستی به نقل از منابع رسانه‌ای آمریکایی می‌ گویند «یوسی کوهن» رییس موساد در رستورانی در واشنگتن با «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا دیدار و گفتگو کرده است.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: برخی خبرنگاران رژیم صهیونیستی به نقل از منابع رسانه‌ای آمریکایی می‌ گویند «یوسی کوهن» رییس موساد در رستورانی در واشنگتن با «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا دیدار و گفتگو کرده است.

«باراک‌راوید» خبرنگار پایگاه «واللا» نوشته این دیدار در آستانه سخنرانی امروز پمپئو در کلوپ ملی مطبوعات انجام شده  است.

اگرچه هنوز مشخص نیست که پمپئو در سخنرانی امروز خود در کلوپ ملی مطبوعات امریکا بدنبال اعلام چه موضوعی است اما برخی رسانه های غربی گمانه زنی کرده اند که به‌رغم شک و تردیدهایی که در نهادهای اطلاعاتی وکنگره آمریکا وجود دارد، او تلاش خواهد کرد که فردی را که در مردادماه امسال در تهران کشته شد به سازمان القاعده مرتبط کند.


نورنیوز
اخبار مرتبط
روسیه%20ادعای%20پمپئو%20درباره%20ارتباط%20ایران%20با%20القاعده%20را%20تکذیب%20کرد

روسیه ادعای پمپئو درباره ارتباط ایران با القاعده را تکذیب کرد


وزارت امور خارجه روسیه در پی ادعاهای وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر وجود ارتباط میان ایران و القاعده، این ادعا را اثبات نشده و غیرمعقول دانست.

کوه%20افشاگری%20پمپئو%20علیه%20ایران%20موش%20زایید!

کوه افشاگری پمپئو علیه ایران موش زایید!


درحالی که وزیر خارجه امریکا وعده کرده بود امروز در خصوص آنچه رابطه ایران با القاعده معرفی می‌کرد از اسنادی رونمایی کند و به افشاگری بپردازد اما به تکرار ادعاهای پیشین بسنده کرد.

خباثت%20تا%20آخرین%20نفس

خباثت تا آخرین نفس


پمپئو که در طول دوران مسئولیتش در وزارت خارجه آمریکا از هیچ خباثتی در قبال مردم ایران خودداری نکرده در فاصله زمانی هشت روز مانده به پایان دولت دونالد ترامپ بدنبال برگزاری شوی تبلیغاتی جدید است.

نظرات

نظر شما

پرونده ویژه

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.