شناسه خبر : 58251
تاریخ انتشار : 1399/10/23 08:47
خباثت تا آخرین نفس
نورنیوز بررسی کرد؛

خباثت تا آخرین نفس


پمپئو که در طول دوران مسئولیتش در وزارت خارجه آمریکا از هیچ خباثتی در قبال مردم ایران خودداری نکرده در فاصله زمانی هشت روز مانده به پایان دولت دونالد ترامپ بدنبال برگزاری شوی تبلیغاتی جدید است.

نورنیوز ـ گروه سیاسی: منابع خبری اعلام کردندکه مایک پمپئو، وزیر خارجه دولت به آخر خط رسیده ترامپ، وعده داده که امروز، سه‌شنبه ۲۳ دی ماه با استفاده از اسنادی که به گفته او به تازگی از طبقه‌بندی محرمانه خارج شده‌، ایران را متهم به ارتباط با القاعده خواهد کرد. 

پمپئو که در طول دوران مسئولیتش در وزارت خارجه آمریکا از هیچ خباثتی در قبال مردم ایران خودداری نکرده در فاصله زمانی هشت روز مانده به پایان دولت دونالد ترامپ بدنبال برگزاری شوی تبلیغاتی جدید است. 

اگرچه هنوز مشخص نیست که پمپئو در سخنرانی امروز خود در کلوپ ملی مطبوعات امریکا بدنبال اعلام چه موضوعی است اما برخی رسانه های غربی گمانه زنی کرده اند که به‌رغم شک و تردیدهایی که در نهادهای اطلاعاتی وکنگره آمریکا وجود دارد،او تلاش خواهد کرد که فردی را که در مردادماه امسال در تهران کشته شد به سازمان القاعده مرتبط کند. 

به نظر می رسد پمپئو که آخرین روزهای حضور درمسئولیت وزارت خارجه آمریکا را سپری می کند، بدنبال فضاسازی برای «تغییر جهت افکار عمومی» از افتضاح بی سابقه ای است که هواداران ترامپ با فراخوان او در ۶ ژانویه رقم زدند و با حمله به کنگره آمریکا و غارت آنجا رسوایی غیر قابل جبرانی را در سطح جهانی برای این کشور بوجود آوردند.

جوبایدن رییس جمهور منتخب آمریکا پس از حوادث ۶ ژانویه در واشنگتن رسما دونالد ترامپ را مسئول مستقیم این رخداد معرفی کرد و از حمله کنندگان به کنگره آمریکا که موجب کشته شدن ۵ نفر شدند به عنوان «تروریست‌های داخلی» نام برد.


نورنیوز
اخبار مرتبط
روسیه%20ادعای%20پمپئو%20درباره%20ارتباط%20ایران%20با%20القاعده%20را%20تکذیب%20کرد

روسیه ادعای پمپئو درباره ارتباط ایران با القاعده را تکذیب کرد


وزارت امور خارجه روسیه در پی ادعاهای وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر وجود ارتباط میان ایران و القاعده، این ادعا را اثبات نشده و غیرمعقول دانست.

کوه%20افشاگری%20پمپئو%20علیه%20ایران%20موش%20زایید!

کوه افشاگری پمپئو علیه ایران موش زایید!


درحالی که وزیر خارجه امریکا وعده کرده بود امروز در خصوص آنچه رابطه ایران با القاعده معرفی می‌کرد از اسنادی رونمایی کند و به افشاگری بپردازد اما به تکرار ادعاهای پیشین بسنده کرد.

پروژه%20مشترک%20موساد%20ـ%20پمپئو%20علیه%20ایران

پروژه مشترک موساد ـ پمپئو علیه ایران


برخی خبرنگاران رژیم صهیونیستی به نقل از منابع رسانه‌ای آمریکایی می‌ گویند «یوسی کوهن» رییس موساد در رستورانی در واشنگتن با «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا دیدار و گفتگو کرده است.

نظرات

نظر شما

هواشناسینرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.