شناسه خبر : 57096
تاریخ انتشار : 1399/09/12 18:39
تکرار انحلال در پارلمان رژیم ‌صهیونیستی

تکرار انحلال در پارلمان رژیم ‌صهیونیستی


پارلمان رژیم صهیونیستی با 61 رأی موافق در مقابل 54 رأی مخالف، منحل شد تا برای چهارمین بار در کمتر از دو سال اخیر، در سرزمین‌های اشغالی انتخابات برگزار شود.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: پارلمان رژیم ‌صهیونیستی باز هم منحل شد.

 پارلمان رژیم صهیونیستی با ۶۱ رأی موافق در مقابل ۵۴ رأی مخالف، منحل شد تا برای چهارمین بار در کمتر از دو سال اخیر، در سرزمین‌های اشغالی انتخابات برگزار شود. 

اوضاع و شرایط سیاسی در سرزمین‌های اشغالی به دلایل متعدد از جمله بحران گسترده و عمیق اقتصادی و معیشتی، موضوع تبعیض نژادی، فساد گسترده نتانیاهو، ناکارآمدی در مدیریت بحران کرونا، درگیری‌های ادامه‌دار و شدید سیاسی میان جریان‌های مختلف و... ماه‌هاست که به هم ریخته است.


نورنیوز
اخبار مرتبط
رجزخوانی%20مجدد%20گانتس%20برای%20نتانیاهو

رجزخوانی مجدد گانتس برای نتانیاهو


وزیر جنگ دولت رژیم صهیونیستی در سخنانی گفته است؛ در صورت برگزاری انتخابات در اراضی اشغالی، نتانیاهو دیگر نخست وزیر نخواهد بود.

فرار%20به%20جلوهای%20نتانیاهو%20و%20کوهن%20دیگر%20موثر%20نیست!

فرار به جلوهای نتانیاهو و کوهن دیگر موثر نیست!


جنجال‌ها و دروغ‌پردازی‌ها در فضای داخلی و بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت از یک سو و تحرکاتی چون ترور شهید فخری‌زاده از سوی دیگر، نمونه‌هایی از این دست است که نتانیاهو با انجام آنها سعی کرده فضا را امنیتی نشان داده و از کناره‌گیری از قدرت و به تبع آن پاسخ‌گویی درباره مفاسدش طفره برود.

نظرات

نظر شما

پرونده ویژه

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.