شناسه خبر : 56978
تاریخ انتشار : 1399/09/09 13:39
در ترور شهید فخری‌زاده قصوری متوجه نیروهای امنیتی نیست
مصباحی‌مقدم:

در ترور شهید فخری‌زاده قصوری متوجه نیروهای امنیتی نیست


عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، گفت: پاسخ ایران به ترور شهید فخری‌زاده باید هوشمندانه، قاطعانه و غافلگیرانه باشد؛ یعنی به نحوی باشد که رژیم صهیونیستی غافل شود و ضربه سنگینی را دریافت کند.

نورنیوز ـ گروه سیاسی: حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم درخصوص اقدام تروریستی عوامل رژیم صهیونیستی که منجر به شهادت دانشمند برجسته کشورمان شد، گفت: رژیم صهیونیستی بر پایه ترور شکل گرفته و ادامه حیات آن هم متکی بر ترور است. از سوی دیگر حامی اصلی این رژیم یعنی آمریکا نیز یک رژیم تروریستی است که از یک رژیم تروریستی دیگر حمایت می‌کند. در نتیجه اینگونه اقدامات تروریستی همواره در دستور کار این رژیم و عوامل آن قرار دارد و آن‌ها همواره درصدد ترور دانشمندان و شخصیت‌های ما هستند، منتها غالباً توسط وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه کشف و خنثی می‌شود.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه در این حادثه اشتباهی از سوی نیروهای امنیتی رخ نداده است، اظهار داشت: علیرغم اینکه نیروهای امنیتی ما در بسیاری از موارد با هوشیاری اقدامات این چنینی را شناسایی کرده و برخورد می‌کنند اما گاه مواردی هم اتفاق می‌افتد که شاید از دست آن‌ها خارج شود. در مجموع از دشمن جز دشمنی نمی‌توان انتظار داشت اما من تصور نمی‌کنم که در رابطه با این حادثه ضعف و فتوری در بخش امنیتی نظام جمهوری اسلامی اتفاق افتاده باشد.

وی ادامه داد: ملت ما، نخبگان ما و جریان‌های سیاسی داخل کشور بدانند که آمریکا و اسرائیل نمی‌خواهند این کشور آرامش داشته باشد، چه اینکه شاهد بودیم این حادثه اندکی بعد از تبادل خانمی که در خدمت دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی بود رخ داد و من تصور می‌کنم که صبر کردند تا این مبادله انجام شود و بعد ترور را انجام دهند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درخصوص نحوه پاسخ‌دهی جمهوری اسلامی نسبت به این حادثه، گفت: من معتقدم که پاسخ ما باید هوشمندانه، قاطعانه و غافلگیرانه باشد یعنی به نحوی باشد که رژیم صهیونیستی غافل شود و ضربه سنگینی را دریافت کند. همینطور حامیان رژیم صهیونیستی بدانند که خون این شهیدان دامن آن‌ها را خواهد گرفت.


ایلنا
اخبار مرتبط
گزارش%20وزیر%20اطلاعات%20از%20روند%20پرونده%20ترور%20شهید%20فخری‌زاده

گزارش وزیر اطلاعات از روند پرونده ترور شهید فخری‌زاده


حجت الاسلام سیدمحمود علوی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در این ترور نقش اصلی را داشته است.

جنگ%20یا%20انفعال؛%20کدام‌یک%20پاسخ%20درست%20به%20اقدامات%20خصمانه%20دشمن%20است؟

جنگ یا انفعال؛ کدام‌یک پاسخ درست به اقدامات خصمانه دشمن است؟


لازمه انجام اقدامات مبتنی بر ایجاد بازدارندگی فعال، چیزی جز انسجام سیاسی و ملی و اعتماد به نهادهای مسئول نیست و فاصله گرفتن از آن به هر دلیل و بهانه و از سوی هر فرد یا جریانی موجب افزایش قدرت بازیگری دشمن و کاهش ظرفیت‌های قابل فعال‌سازی برای انجام اقدامات ضروری خواهد بود.

کشف%20سرنخ%20هایی%20از%20عاملان%20ترور%20شهید%20فخری%20زاده

کشف سرنخ هایی از عاملان ترور شهید فخری زاده


با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان عجل‎الله سرنخ هایی از عاملان این حمله تروریستی به دست آمده است که اطلاعات تکمیلی متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران خواهد رسید.

نظرات

نظر شما

پرونده ویژه

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.