شناسه خبر : 56933
تاریخ انتشار : 1399/09/07 18:19
بیانیه وزارت دفاع درباره ترور و شهادت دانشمند ایرانی

بیانیه وزارت دفاع درباره ترور و شهادت دانشمند ایرانی


وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اقدام ناجوانمردانه ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.

نورنیوز ـ گروه سیاسی: به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بعدازظهر امروز جمعه هفتم آذرماه 1399 عناصر تروریست مسلح خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند.

در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها، آقای محسن فخری‌زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید.

متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اقدام ناجوانمردانه ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.


نورنیوز
اخبار مرتبط
جنگ%20یا%20انفعال؛%20کدام‌یک%20پاسخ%20درست%20به%20اقدامات%20خصمانه%20دشمن%20است؟

جنگ یا انفعال؛ کدام‌یک پاسخ درست به اقدامات خصمانه دشمن است؟


لازمه انجام اقدامات مبتنی بر ایجاد بازدارندگی فعال، چیزی جز انسجام سیاسی و ملی و اعتماد به نهادهای مسئول نیست و فاصله گرفتن از آن به هر دلیل و بهانه و از سوی هر فرد یا جریانی موجب افزایش قدرت بازیگری دشمن و کاهش ظرفیت‌های قابل فعال‌سازی برای انجام اقدامات ضروری خواهد بود.

کشف%20سرنخ%20هایی%20از%20عاملان%20ترور%20شهید%20فخری%20زاده

کشف سرنخ هایی از عاملان ترور شهید فخری زاده


با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان عجل‎الله سرنخ هایی از عاملان این حمله تروریستی به دست آمده است که اطلاعات تکمیلی متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران خواهد رسید.

ترور%20در%20دماوند%20از%20نگاهی%20دیگر؛%20صهیونیست‌ها%20و%20سیاست%20«پیروزی%20کافی»!

ترور در دماوند از نگاهی دیگر؛ صهیونیست‌ها و سیاست «پیروزی کافی»!


رژیم صهیونیستی بعد از ناکامی در جنگ 33 روزه علیه حزب‌الله لبنان و دو جنگ علیه مردم غزه، واژه جدیدی را با عنوان «پیروزی کافی» در دکترین نظامی خود خلق کرد که معنای آن تلاش برای دستیابی به حدی از پیروزی برای ایجاد موازنه است.

همسر%20شهید%20فخری%20زاده%20اجازه%20ندهند%20خون%20این%20شهید%20پایمال%20شود

همسر شهید فخری زاده: اجازه ندهند خون این شهید پایمال شود


همسر شهید فخری‌زاده در اولین اظهارنظر رسانه‌ای خود پس از حادثه ترور گفت: شهادت همسرم را به امام زمان، مقام معظم رهبری و ملت ایران تبریک و تسلیت می‌گویم.

ترور%20یک%20دانشمند%20هسته‌ای%20ایران

ترور یک دانشمند هسته‌ای ایران


یکی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ او ترور شده است.

نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.