شناسه خبر : 56832
تاریخ انتشار : 1399/09/03 19:14
وزیر اسرائیلی تائید کرد، وزیر سعودی تکذیب!

وزیر اسرائیلی تائید کرد، وزیر سعودی تکذیب!


پس از انتشار خبری در خصوص پرواز شبانه نتانیاهو به شهر نعوم عربستانt مشخص شد که با توجه به پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا و هم‌سویی آنها با بن‌نایف، بن‌سلمان نشستی اضطراری را با حضور افراد مذکور برای رفع نگرانی‌ درباره آینده سیاسی خود ترتیب داده است.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: وزیر خارجه سعودی در توئیتی مدعی شد دیداری بین مقام‌های این کشور و مسئولان اسرائیلی انجام نشده است!

تکذیب «فیصل بن‌فرحان» در واکنش به انتشار خبر نشست اضطراری «محمد بن‌سلمان» در شهر «نعوم» عربستان با حضور «مایک پمپئو»، «بنیامین نتانیاهو» و برخی مقامات موساد صورت گرفته است.


 

این در حالی است که هم‌زمان «بوآف گالانت» وزیر آموزش کابینه رژیم صهیونیستی سفر محرمانه نتانیاهو به عربستان را تائید کرده و آن را دستاوردی شگفت خوانده است!

نکته آنکه؛ اینستاگرام شبکه تلویزیونی «ایران اینترنشنال» وابسته به رژیم سعودی این خبر را در تائید خبر رسانه‌های صهیونیستی درباره سفر نتانیاهو به عربستان منتشر کرده است.


 

پس از انتشار خبری در خصوص پرواز شبانه نتانیاهو به شهر نعوم عربستان که با ردیابی سیستم ماهواره‌ای هواپیماى شخصی نتانیاهو انجام شده بود، مشخص شد که با توجه به پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا و هم‌سویی آنها با بن‌نایف، بن‌سلمان نشستی اضطراری را با حضور افراد مذکور برای رفع نگرانی‌ درباره آینده سیاسی خود ترتیب داده است.

در همین حال؛ نتانیاهو از واکنش به گزارش رسانه‌های این رژیم در خصوص سفرش به عربستان و دیدار با ولیعهد سعودی خودداری کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که گفته می شود جزئیات جلسه نشست از وی مخفی نگه داشته شده بود، از درز و انتشار اخبار محرمانه نتانیاهو با بن سلمان بر آشفت و آن را اقدامی غیرمسوولانه و بسیار نگران کننده خواند.


نورنیوز
اخبار مرتبط
نتانیاهو%20از%20واکنش%20به%20خبر%20دیدار%20با%20بن‌سلمان%20طفره%20رفت

نتانیاهو از واکنش به خبر دیدار با بن‌سلمان طفره رفت


نتانیاهو از واکنش به گزارش رسانه‌های این رژیم در خصوص سفرش به عربستان و دیدار با ولیعهد سعودی خودداری کرد.

نشست%20اضطراری%20بن‌سلمان%20برای%20رهایی%20از%20کابوس%20بن‌نایف

نشست اضطراری بن‌سلمان برای رهایی از کابوس بن‌نایف


با پیروزی دموکرات‌های هم‌سو با بن‌نایف، اخبار رسیده از دربار سعودی حاکی از نگرانی شدید ولیعهد و تلاش مجدانه او برای عبور از این بحران سیاسی است. بن‌سلمان در این راستا دست به دامان دوستان خود یعنی «جرد کوشنر»، «مایک پمپئو»، «بنیامین نتانیاهو» و «یوسی کوهن» رئیس موساد شده تا شاید بتواند از کابوس بازگشت بن‌نایف به قدرت رهایی یابد.

نتانیاهو%20شبانه%20به%20عربستان%20رفت

نتانیاهو شبانه به عربستان رفت


در سیستم ردیابى ماهواره اى مشخص شده بود هواپیمایى که معمولا نتانیاهو سوار مى شود به نعوم رفته و پس از ساعاتى به اسرائیل بازگشته است.

نظرات

نظر شما

پرونده ویژه

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.