شناسه خبر : 56148
تاریخ انتشار : 1399/08/07 20:08
ماجرای اسلام رادیکالی که دولت فرانسه از آن می‌گوید، چیست؟
نورنیوز بررسی کرد؛

ماجرای اسلام رادیکالی که دولت فرانسه از آن می‌گوید، چیست؟


اسلام رادیکال اساسا هیچ نسبتی با آموزه‌های «اسلام ناب» و آخرین پیامبر الهی ندارد بلکه مجموعه بدعت‌هایی است که از چند قرن پیش با نقشه‌های شوم مستکبرین غربی ـ صهیونیستی در پیکره جهان اسلام جا خوش کرد تا امروز میوه آن را بچینند.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: سخنگوی دولت فرانسه امروز چهارشنبه در ادامه دفاع از اقدامات ضد اسلامی این کشور گفته است: به هیچ وجه از اصول و ارزش‌های خود در برابر «اسلام رادیکالی» کوتاه نمی‌آییم.

در این رابطه چند نکته مهم وجود دارد که ضروری است مستاجرین کاخ الیزه بدان توجه کنند:

1ـ آنچه از آن به عنوان اسلام رادیکالی یاد می‌کنید اساسا هیچ نسبتی با آموزه‌های «اسلام ناب» و آخرین پیامبر الهی ندارد بلکه مجموعه بدعت‌هایی است که از چند قرن پیش با نقشه‌های شوم شما و دیگر مستکبرین غربی ـ صهیونیستی در پیکره جهان اسلام جا خوش کرد تا امروز میوه آن را بچینید، پس به جای اهانت به اسلام و پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) کافی است دست از نفاق خود برداشته و حمایت‌های پشت پرده از سردمداران اسلام رادیکال را قطع کنید.

2ـ ارزش‌هایی که شما از آن دم می‌زنید هیچ نسبتی با آموزه‌های مسیحیت ندارد، پس حتی اگر حرفتان حق باشد، از فاشیسم دوری کنید و از راه درست آن مبتنی بر گفتار و رفتار حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) وارد شوید.

3ـ اگر در حرف و عملتان صادق هستید باید بدانید که عموم پیروان دین مبین اسلام، خود زخم خورده همان اسلام رادیکالی هستند که شما در مذمت آن می‌گویید، اما تا تیغ آن بر گلوی ملت‌های مسلمان باشد صدایی از شما در نمی‌آید ولی به محض اینکه دامن خودتان را گرفت، صدایتان بلند شد.

4ـ فرض که در حرفتان صادق هستید و این موضع‌گیری‌ها و اهانت‌ها بابت اقدام عناصر افراطی اسلام رادیکال است، اما آیا دفعات قبل که امثال «شارلی ابدو» کاریکاتورهای موهن می‌کشید هم در واکنش به کنشی افراطی بود، یا ابتدا به ساکن اتفاق می‌افتاد؟

بر این اساس؛ روشن است که گستاخی فرانسوی‌ها علیه اسلام و مسلمانان بر مبنای یک نقشه از پیش طراحی شده عبری ـ آمریکایی است تا همزمان چندین هدف را بدست بیاورد که مهمترین آن انحراف افکار عمومی جهان اسلام از خیانت برخی حکام وابسته عرب به آرمان قدس شریف و عادی‌سازی روابط با رژیم غاصی صهیونیستی در تکمیل پروژه «معامله قرن» است.   

 


نورنیوز
اخبار مرتبط
ردای%20گشاد%20جنتلمن‌های%20ضدتروریست%20بر%20قامت%20فرانسوی‌ها!

ردای گشاد جنتلمن‌های ضدتروریست بر قامت فرانسوی‌ها!


اقدامات سخیف و نابخردانه فرانسه در مواجهه با مسلمانان جهان در حالی است که تاریخ در قیاس با رفتار صلح‌آمیز مسلمانان در ادوار مختلف، دست کم در چند قرن اخیر مملو از جنایات و وحشی‌گری‌هایی است که همین فرانسوی‌های به ظاهر متمدن در قبال مسلمانان کشورهای دیگر انجام داده‌اند.

اسلام‌ستیزی%20مکرون%20و%20دست%20پنهان%20صهیونیسم

اسلام‌ستیزی مکرون و دست پنهان صهیونیسم


دست پنهان صهیونیست‌ها در مدیریت جریانات تکفیری ذیل راهبرد اسلام‌هراسی از یک سو و مدیریت جریانات هتاک به مقدسات مسلمانان از سوی دیگر، با هدف اعمال محدودیت‌های بیشتر برای مسلمانان و باز شدن مسیر فعالیت تفکر صهیونیسم صورت می‌گیرد که انحراف افکار عمومی مسلمانان از روند عادی‌سازی روابط با اسرائیل گامی مهم در این جهت است.

اسلام‌ستیزی%20مکرون؛%20از%20پوشش%20ناکارآمدی%20تا%20فروش%20استقلال%20فرانسه

اسلام‌ستیزی مکرون؛ از پوشش ناکارآمدی تا فروش استقلال فرانسه


مکرون سعی دارد با انحراف افکار عمومی فرانسه از ناتوانی دولت در حمایت از مردم در مقابله با کرونا، مقابله با اسلام و مسلمانان را به موضوعی امنیتی تبدیل کرده و از این رهگذر، مانع اعتراضات خیابانی جلیقه زردها شود.

نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.