شناسه خبر : 55974
تاریخ انتشار : 1399/08/02 16:52
تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

تحریم های جدید آمریکا علیه ایران


در بیانیه وزارت خزانه‌ داری آمریکا شرکت‌ های بیانیه رسانه گستر، اتحادیه بین‌ المللی رسانه ‌های مجازی و اتحادیه رادیو و تلویزیون ‌های اسلامی تحت تحریم قرار گرفتند.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: وزارت خزانه‌ داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد سفیر  ایران  در  بغداد (ایرج مسجدی) را  به  دلیل ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تحریم‌ها قرار داده است.

همچنین آمریکا سه سازمان رسانه‌ای ایران را در فهرست تحریم قرار داد.

در بیانیه وزارت خزانه‌ داری آمریکا شرکت‌ های بیانیه رسانه گستر، اتحادیه بین‌ المللی رسانه ‌های مجازی و اتحادیه رادیو و تلویزیون ‌های اسلامی تحت تحریم قرار گرفتند.


نورنیوز
اخبار مرتبط
ادعای%20دخالت%20ایران%20در%20انتخابات%20آمریکا%20با%20چه%20اهدافی%20صورت%20گرفت؟

ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا با چه اهدافی صورت گرفت؟


کاخ سفید با استناد به برخی ایمیل‌هایی که مدعی است هکرهای ایرانی با هدف اثرگذاری بر انتخابات آنها را برای شهروندان آمریکایی ارسال کرده‌اند، جمهوری اسلامی ایران را متهم به دخالت در انتخابات آمریکا کرد و در پی آن برخی موسسات رسانه‌ای ایرانی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.

مسجدی%20از%20شنیدن%20خبر%20تحریمم%20بسیار%20خوشحال%20شدم

مسجدی: از شنیدن خبر تحریمم بسیار خوشحال شدم


سفیر ایران در عراق گفت: او ادامه داد: البته رژیم تروریستی و جنایتکار آمریکا اینجانب را یک بار دیگر همراه 80 میلیون ایرانی در لیست تحریم جنایتکارانه خود قرار داده و مردم کشورم و هزاران کودک و بیمار را در اوج شیوع کرنا از رسیدن دارو و مواد غذایی محروم و تحت فشارهای غیر انسانی خود قرار داده است.

نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.