شناسه خبر : 53712
تاریخ انتشار : 1399/06/19 18:54
چرا مدیریت افتضاح آمریکا در بحران‌ها موضوع اول دنیا نمی‌شود؟
نورنیوز بررسی کرد؛

چرا مدیریت افتضاح آمریکا در بحران‌ها موضوع اول دنیا نمی‌شود؟


مقایسه بزرگ‌نمایی موضوعاتی به مراتب کوچک‌تر و کم‌ اهمیت‌تر نسبت به رخدادهای جاری در آمریکا از سوی همین رسانه‌ها نشان دهنده نقش و اراده آنها در مخفی‌سازی ناتوانی‌ها و ناکارآمدی‌های غرب به ویژه آمریکاست تا شاید از این رهگذر سرعت روند رو به افول هژمونی کدخدای خودخوانده گرفته شود.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: ایالات متحده آمریکا طی ماه‌های گذشته با گسل‌های بحرانی عمیقی مواجه بوده که حاکمیت عملا توان مدیریت آن را نداشته است.

در کنار ناتوانی در مدیریت بحران کرونا با آمار ابتلا و مرگ بسیار زیاد که هم‌زمان منجر به رکود سنگین اقتصادی و گسترش فقر و بیکاری شده و تشدید اعتراضات ضدنژادپرستی که با خشونتی مثال زدنی از سوی حاکمیت مواجه شده، مواردی چون عدم مهار آتش‌سوزی جنگل‌های کالیفرنیا و آتش‌سوزی ناو جنگی «بونهم ریچارد» در ساحل «سن‌دیه‌گو» را هم باید به فهرست ناتوانی واشینگتن در مقابله با بحران افزود.      

این بحران‌ها توأم با رفتارهای دیکتاتورمآبانه، نابخردانه و توهین‌آ‌میز ترامپ از یک سو و برخوردهای صرفا سیاسی دموکرات‌ها از سوی دیگر مردم آمریکا را برای اولین بار وادار به سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» در خاک این کشور کرده است.

این در حالی است که دولت ایالات متحده نه تنها در حل تنش‌ها و بحران‌های خارجی نیز توفیقی نداشته که با رویکردی یکجانبه‌گرایانه عملا در آتش این تنش‌ها دمیده است.

با این وجود دنیا شاهد آن است که چنین مدیریت افتضاحی نه تنها از سوی رسانه‌های جریان اصلی به موضوع اول دنیا تبدیل نمی‌شود بلکه تمام توان این رسانه‌ها از یک سو صرف دروغ‌پراکنی در مورد بلوک قدرت مقابل آمریکا در جهان و از سوی دیگر صرف فریب افکار عمومی داخل برای پیروزی در انتخابات آتی می‌شود.

مقایسه بزرگ‌نمایی موضوعاتی به مراتب کوچک‌تر و کم‌ اهمیت‌تر نسبت به رخدادهای جاری در آمریکا از سوی همین رسانه‌ها نشان دهنده نقش و اراده آنها در مخفی‌سازی ناتوانی‌ها و ناکارآمدی‌های غرب به ویژه آمریکاست تا شاید از این رهگذر سرعت روند رو به افول هژمونی کدخدای خودخوانده گرفته شود.

اما به راستی دلیل این اتفاق چیست؟ تنها دلیلی که این رخدادها تبدیل به موضوع اول دنیا نمی‌شود این است که رسانه‌های جریان اصلی در جهان که مسئول جهت‌دهی به افکار عمومی هستند توسط آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها اداره می‌شوند.

علاوه بر رسانه‌های جریان اصلی، شبکه صهیونیستی حاکم بر جریان چرخش اطلاعات در دنیا مدیریت کلان شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های محوری در جهان را نیز در اختیار دارد و با استفاده از انواع روش‌های شکلی (پلت‌فرم) و محتوایی به مقابله با جریان واقعی آزاد اطلاعات می‌پردازد.  

به عبارت دقیق‌تر؛ بر خلاف شعار دروغین و فریبنده جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان، تنها وظیفه کارتل‌ها و بنگاه‌های بزرگ وابسته به شبکه جهان‌وطنی مسیحیت صهیونیستی که امپراتوری رسانه‌ای غرب را با اتکا به جریان قدرت و ثروت تشکیل داده‌اند، حمایت از همین ساختار فاسدی است که بستر ادامه حیات آنها را در دنیا فراهم آورده است.      


نورنیوز
اخبار مرتبط
ترقه‌بازی%20یک%20ایالت%20آمریکا%20را%20ویران%20کرد!

ترقه‌بازی یک ایالت آمریکا را ویران کرد!


عامل اصلی یکی از این آتش‌سوزی‌ها که عصر جمعه گذشته از جنگل ملی «سی‌یرا» در منطقه «ال‌دورادو» شروع شده، ترقه بازی‌ در یک میهمانی بوده و تاکنون به حدود 7 میلیون متر مربع از جنگل‌های اطراف سرایت کرده است.

افشاگری%20بی‌سابقه%20درباره%20شبکه%20گسترده%20فحشا%20با%20مدیریت%20ترامپ%20و%20ملانیا

افشاگری بی‌سابقه درباره شبکه گسترده فحشا با مدیریت ترامپ و ملانیا


ملانیا و گیسلاین مکسول در شرکت «تی‌مدلز» با مدیریت دونالد ترامپ، برای اینکه دختران تازه وارد بتوانند بدون هیچ‌گونه شرمی کار حرفه‌ای خود را شروع کنند، آنها را مجبور می‌کردند که رابطه آزاد با مردان اجاره‌ای را تماشا کنند تا بیاموزند که چگونه باید انواع رفتارهای سکسی با مهمانان انجام دهند.

نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.