شناسه خبر : 52916
تاریخ انتشار : 1399/05/20 13:01
ابتلا به کرونا در انگلیس به بالاترین حد خود رسید

ابتلا به کرونا در انگلیس به بالاترین حد خود رسید


انگلیس روز یکشنبه یک هزارو 62 مورد جدید تست مثبت برای ویروس کرونا گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه در ابتلا به این عفونت از اواخر ماه ژوئن بوده است.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: داده‌های رسمی نشان می‌دهد برای نخستین بار از ماه ژوئن بالغ بر هزار مورد جدید از ابتلا به ویروس کرونا به صورت روزانه گزارش شده و همین موضوع نگرانی‌هایی مبنی بر آغاز موج جدید کرونا در این کشور را افزایش داده است.

براساس داده‌های موجود، تاکنون ۳۱۱ هزار نفر در انگلیس به کرونا مبتلا شده‌اند و بیش از ۴۶ هزار و ۵۷۵ هزار نفر در اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند. 

در حال حاضر، کارآزمایی بالینی مرحله ۲ و ۳ از نامزد واکسن آکسفورد در انگلیس در حال انجام است، کارآزمایی بالینی مرحله ۳ در برزیل و کارآزمایی بالینی مرحله ۱ و ۲ در آفریقای جنوبی نیز صورت می‌گیرد.

به گفته محققان، واکسن دانشگاه آکسفورد هم واکنش پادتن و هم واکنش سلول‌های تی را شامل می‌شود؛ همه کارشناسان روی آنتی بادی ها متمرکز شده‌اند، اما شواهد در حال رشدی وجود دارد که نشان می‌دهد پاسخ سلول‌های T در دفاع در برابر ویروس کرونا مهم است و همه این تلاش‌ها در راستای کنترل شیوع این ویروس در حال انجام است.

 


رویترز
کلید واژگان
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.