شناسه خبر : 51571
تاریخ انتشار : 1399/04/03 14:18
نامه 230 نماینده مجلس به رهبر انقلاب درباره جاسوسی از طریق جریان نفوذ

نامه 230 نماینده مجلس به رهبر انقلاب درباره جاسوسی از طریق جریان نفوذ


جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند: بسیاری از اهداف جریان نفوذ نه از طریق جاسوسی‌های متعدد، بلکه با غالب کردن الگوهای توسعه‌ وارداتی و لیبرال سرمایه‌داری محقق می‌شود.

نورنیوزـ گروه سیاست: روح‌الله متفکرآزاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، سوم تیر 99) پارلمان، نامه 230 تن از نمایندگان مجلس را به محضر مقام معظم رهبری قرائت کرد.

متن کامل این نامه به‌شرح زیر است:

نامه 230 نفر از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که در حال افزایش امضا است، به محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای.

سلام علیکم؛

اهتمام و حساسیت حضرت‌عالی در زمینه الگوهای توسعه و پیشرفت بر کسی پوشیده نیست و همواره بر هویت اسلامی و ایرانی و عدالت انقلابی به‌عنوان ویژگی‌های لاینفک پیشرفت مطلوب تأکید کرده‌اید؛ در طرف مقابل، بسیاری از اهداف جریان نفوذ نه از طریق جاسوسی‌های متعدد، بلکه با قالب کردن الگوهای توسعه‌ وارداتی و لیبرال سرمایه‌داری محقق می‌شود.

مشهدالرضا به‌عنوان قطب فرهنگی جهان اسلام و پایتخت معنوی ایران اسلامی یکی از کانون‌های چالش بین الگوی پیشرفته ایرانی اسلامی و الگوهای توسعه منهای هویت و عدالت بوده است.

اجرای دقیق و کامل دستورات صریح و مکتوب فروردین 1386 حضرت‌عالی خطاب به استاندار وقت می‌توانست در طول سیزده سال گذشته از تضییع گسترده حقوق شرعی و قانونی جمعیت بزرگی از مجاوران حرم مطهر رضوی جلوگیری نموده و مانع تاراج هویت معنوی پیرامون حرم مطهر امام رضا(ع) و لطمه به اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام شود. شایان ذکر است همین جریان خسارت‌ساز مسائل زیست‌محیطی پایتخت معنوی کشور را نیز علی‌رغم هشدارها و نهی صریح حضرت‌عالی مورد تهدید قرار داده است.

متأسفانه در ماه‌های اخیر هم‌افزایی غافلانه یا متعمدانه برخی عناصر، مراکز و ایستادگی در برابر مصوبه قانونی شورای‌عالی شهرسازی و معماری کشور نور امیدی را که برای اصلاح برخی کج‌رفتاری‌های دو دهه گذشته روشن شده است، تهدید می‌کند.

ایستادگی در برابر قانوندانان قانون‌شکن که به‌دنبال خم کردن قانون و افزایش اختیارات غیرقانونی خود و تداوم انفاذ الگوهای بی‌هویت توسعه و صیانت از منافع عده‌ای قلیل به‌ضرر عامه مردم و نفی هویت تمدنی مشهد الرضا هستند با تصریح مجدد منویات نورانی حضرت‌عالی تحکیم خواهد شد.

ما نمایندگان مجلس یازدهم که اصلاح روندهای غلط و تقویت مبانی گفتمانی انقلاب اسلامی در سیاست‌گذاری و نظارت بر امور کشور را فلسفه وجودی این مجلس می‌دانیم، از حضرت‌عالی می‌خواهیم فرزندان خود را در پیگیری منویات و دغدغه‌هایتان در این امر و بازنگری در طرح بافت پیرامون حرم رضوی به‌منظور تقویت هویت اسلامی ایرانی پایتخت معنوی کشور و احقاق حقوق مجاوران و زائران ثامن‌الحجج و پیگیری تخلفات و جرم‌انگاری قانون‌گریزی‌های صورت‌گرفته راهنمایی و حمایت بفرمایید.


تسنیم
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوزنقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.