شناسه خبر : 51102
تاریخ انتشار : 1399/03/17 14:17
هشدار نُجَباء به اسرائیل در خاک فلسطین + تصاویر

هشدار نُجَباء به اسرائیل در خاک فلسطین + تصاویر


اعضای جنبش نُجَباء در فلسطین با ارسال بالون‌هایی به مواضع اسرائیل، نسبت به هرگونه خطای محاسباتی این رژیم هشدار دادند.

نورنیوزـ گروه بین الملل: مقاومت اسلامی نُجَباء پس از اعلام تصمیم صهیونیست‌ها برای ضمیمه کردن بخش‌های دیگری از خاک فلسطین به سرزمین‌های تحت اشغال، پیام تازه‌ای برای این رژیم در خاک فلسطین ارسال کرد.

اعضای دفتر نمایندگی این جنبش، تصاویر فرماندهان ارشد مقاومت، شهیدان «سپهبد قاسم سلیمانی»، «عماد مغنیه»، «ابومهدی المهندس»، «بهاء ابوالعطا» و «احمد الجعبری» را با بالون‌های کوچک از مبدأ بافت جنگلی شهر غزه به‌سوی مواضع اسرائیل فرستادند.

در فیلم منتشر شده از این عملیات روانی، صدای پهپادهایی به گوش می‌رسد که با ارتفاع گرفتن بالون‌ها برای کشف عوامل و شناسایی جسم معلق در هوا به منطقه نزدیک می‌شوند.

بنا به اعلام اداره امور بین الملل این جنبش (العلاقات الدولیة)، نُجَباء با ارسال این تصاویر بر ادامه راه شهدای مقاومت تا آزادسازی قدس شریف تأکید کرده و نسبت به هرگونه خطای محاسباتی رژیم صهیونیستی هشدار داده است که در این صورت، قوایی متشکل از سرتاسر جبهه مقاومت پیش روی آن رژیم صف آرایی خواهد کرد.

شایان ذکر است، پس از استفاده گسترده مجاهدان فلسطینی از بالون‌های کوچک و بزرگ با استفاده‌های نظامی و غیرنظامی علیه منافع اسرائیل، این رژیم نسبت به بالون و هرگونه اجسام مشابه آن حالت پرواز ممنوع اعلام کرده است که در صورت پرواز هرگونه بالون از خاک فلسطین اشغالی، به‌سرعت تیم‌های پهپادی جهت کسب اطلاعات و عملیات شناسایی به نقطه مبدأ اعزام می‌شوند.

جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
جنبش+نجبا
 


نورنیوز
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.