شناسه خبر : 51009
تاریخ انتشار : 1399/03/15 14:03
اولین نفتکش بازگشته از ونزوئلا چه زمانی به ایران ‌می‌رسد؟
اختصاصی نورنیوز؛

اولین نفتکش بازگشته از ونزوئلا چه زمانی به ایران ‌می‌رسد؟


نفتکش «فارست» پس از اتمام ماموریت خود، هم اکنون در مسیر برگشت قرار دارد و در تاریخ 12 ژوئن به «جبل الطارق» و سپس در 17 ژوئن به پورت سعید و نهایتا روز 27 ژوئن به آب‌های کشورمان خواهد رسید.

نورنیوز ـ گروه سیاسی: ناوگان 5 فروندی نفتکش‎‌های ایرانی که محموله سوختی را به ونزوئلا منتقل کرده بودند، یکی پس از دیگری در حال بازگشت از ماموریت خود هستند.

بنابر این گزارش؛ نفتکش «فارست» پس از اتمام ماموریت خود، هم اکنون در مسیر برگشت قرار دارد و در تاریخ 12 ژوئن به «جبل الطارق» و سپس در 17 ژوئن به پورت سعید و نهایتا روز 27 ژوئن به آب‌های کشورمان خواهد رسید.

کشتی «فاکسون» نیز پس از تخلیه محموله و اتمام ماموریت خود، در لنگرگاه بندر «Puerto de Guaragoao» سوخت خود را دریافت و روز سوم ژوئن ساعت 12:00 حرکت خود را به سمت مقصد آغاز کرده است.

بر این اساس؛ تاریخ رسیدن این نفتکش به تنگه «جبل الطارق» روز 14 ماه ژوئن خواهد بود. فاکسون سپس روز 20 ژوئن به «پورت سعید» و نهایتا در روز 29 ژوئن به آب‌های کشورمان وارد خواهد شد.

همچنین براساس محاسبات مبتنی بر سرعت متوسط این کشتی‌ها، نفتکش «فورچون» نیز 13 ژوئن به جبل الطارق و سپس در 19 ژوئن به پورت سعید و در روز 29 ژوئن به آب‌های کشور ورود خواهد کرد.


نورنیوز
اخبار مرتبط
نفتکش‌های%20ایرانی%20یکی%20پس%20ازدیگری%20وارد%20آب‌های%20ساحلی%20ونزوئلا%20می‌شوند

نفتکش‌های ایرانی یکی پس ازدیگری وارد آب‌های ساحلی ونزوئلا می‌شوند


در حالی که یک مقام آمریکایی حدود یک هفته قبل اعلام کرده بود، بدلیل قرار داشتن ایران و ونزوئلا در فهرست تحریمهای اقتصادی آمریکا،این کشور حتما در قبال ارسال محموله های فرآورده نفتی از سوی ایران به ونزوئلا اقدام خواهد کرد، سوپر نفتکشهای ایرانی یکی پس از دیگری وارد آبهای ساحلی ونزوئلا می شوند.

نفتکش‌های%20ایرانی%20«سوخت%20ایستادگی»%20در%20برابر%20تحریم‌های%20آمریکا%20رابه%20ونزوئلا%20بردند

نفتکش‌های ایرانی «سوخت ایستادگی» در برابر تحریم‌های آمریکا رابه ونزوئلا بردند


داده‌های ردگیری کشتی‌ها نشان می‌دهد که نفتکش «فورچون» که با پرچم ایران حرکت می‌کند وارد آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا شده است.

نظرات

نظر شما

هواشناسی

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.