شناسه خبر : 50217
تاریخ انتشار : 1399/02/31 10:14
آموزش مهارت‌ها به دانش آموزان با نیاز‌های ویژه

آموزش مهارت‌ها به دانش آموزان با نیاز‌های ویژه


وزیر آموزش و پرورش در سی‌ودومین شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی برآموزش مهارت‌ها به دانش آموزان با نیاز‌های ویژه تاکید کرد.

نورنیوزـ گروه جامعه: آقای محسن حاجی میرزایی در سی‌ودومین جلسه شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار‌کرد: در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد سازمان آموزش و پرورش استثنایی تصویر خوبی از اقدامات سازمان منعکس شد که معطوف به اهداف و برنامه‌های اصلی سازمان بود.

وی افزود: بسته‌های تحولی درنظر گرفته شده جهت گیری‌های روشنی به سمت هدف‌های روشن و مشخص دارد و اجرای آن‌ها تحولات خوبی در آموزش کودکان بانیاز‌های ویژه به همراه دارد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سیاست تلفیقی طرح خوبی است که دانش آموزان با نیاز‌های ویژه را برای حضور در اجتماع آماده می‌کند، گفت: طرح مهارت آموزی در مدارس استثنایی که ریاست محترم جمهوری نیز بار‌ها بر اجرای آن تاکید کرده‌اند مورد توجه قرار گیرد و پیگیری شود.

آقای حاجی میرزایی تصریح کرد: طرح غربالگری و سنجش نوآموزان در بدو دبستان طرحی مدرن و با ارزش است و البته امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا با یک ماه تاخیر برگزار می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: لازم است با تعامل و ارتباطات فضای مناسب‌تری برای دانش آموزان با نیاز‌های ویژه فراهم کنیم تا خاطر خانواده‌ها جمع باشد که فرزندشان از خدمات آموزشی و پرورشی خوبی برخوردار هستند.


خبرگزاری صدا و سیما
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوزنقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.