شناسه خبر : 47199
تاریخ انتشار : 1399/01/19 20:29
ترخیص 800 بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران طی 24 ساعت گذشته

ترخیص 800 بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران طی 24 ساعت گذشته


رییس ستاد فرماندهی عملیات مقابله با ویروس کرونا در استان تهران: بالغ بر 800 بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته از محیط‌های بیمارستانی استان تهران مرخص شده و حال مناسبی داشتند، اما حدود 500 بیمار جدید کرونایی نیز در بخش‌های عادی بیمارستانی طی 24 ساعت گذشته بستری شده‌اند.

علیرضا زالی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد فرماندهی عملیات مقابله با ویروس کرونا در استان تهران طی سخنانی گفت: امروز با کرونا به عنوان یک اپیدمی فریبنده مواجه هستیم و بزرگ‌ترین خطر راهبردی که ممکن است، توسط مسئولین و یا مردم به وجود آید، حضور در بیرون از منازل است. رئیس ستاد فرماندهی عملیات مقابله با ویروس کرونا در استان تهران گفت: مقابله با کرونا در شهر تهران و اصولاً در شهرهای بزرگ بسیار سخت‌تر و پیچیده‌تر است.

وی افزود: بالغ بر ۸۰۰ بیمار کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته از محیط‌های بیمارستانی استان تهران مرخص شده و حال مناسبی داشتند، اما حدود ۵۰۰ بیمار جدید کرونایی نیز در بخش‌های عادی بیمارستانی طی ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند، البته این آمار به غیر از تعداد بیمارانی است، که نیاز به بستری نداشته و به طور سرپایی مداوا شده‌اند.


مهر
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوزنقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.