شناسه خبر : 47103
تاریخ انتشار : 1399/01/18 21:10
سی‌بی‌اس: بیمارستان‌های آمریکا به دلیل بی‌پولی کارکنانشان را خانه‌نشین کرده‌اند

سی‌بی‌اس: بیمارستان‌های آمریکا به دلیل بی‌پولی کارکنانشان را خانه‌نشین کرده‌اند


یک رسانه آمریکایی گزارش داده شمار بسیار زیادی از بیمارستان‌های آمریکا با کمبود منابع مالی مواجه شده‌اند و برخی از آنها کارکنانشان را به مرخصی اجباری فرستاده‌اند.

در شرایطی که آمریکا به گفته رئیس‌جمهور این کشور، «دونالد ترامپ» در آستانه ورود به «سخت‌ترین هفته» از لحاظ شیوع بیماری موسوم به «کووید-۱۹» است یک گزارش حاکی است برخی بیمارستان‌ها مجبور شده‌اند به دلیل کمبود منابع مالی، کارکنان خودشان را خانه‌نشین کنند. پایگاه خبری سی‌بی‌اس امروز دوشنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد برخی از بیمارستان‌های آمریکایی کارکنانشان را در این شرایط مجبور کرده‌اند در خانه بمانند.

سی‌بی‌اس در این گزارش نوشته است: «در گیر و دار بحران کرونا، بسیاری از بیمارستان‌ها در سراسر آمریکا ناگهان با کمبود درآمد مواجه شده‌اند. این اتفاق، در پاره‌ای از موارد به معنای اعطای مرخصی به کارکنان، درست در زمانی است که اوضاع همه‌گیری بیماری رو به وخامت است.» در ایالت «فلوریدا»، مدیران بیمارستان «Jackson Memorial» می‌گویند مجبور شده‌اند حقوق کارکنانشان را کاهش دهند و از شمار دیگری از کارکنان هم خواسته شده به دلیل فشار مالی روی بیمارستان موقتاً به مرخصی بروند.

«آنگلا فرشلی فیرچایلد»، یکی از کارکنان این بیمارستان می‌گوید دریافت ایمیلی با این مضمون که او باید به مرخصی یک هفته‌ای برود او را شگفت‌زده کرده است. او به سی‌بی‌اس می‌گوید: «ما را ملزم کرده‌اند به مرخصی برویم. منظورشان را نمی‌فهمم چون همه جای کشور الان دارند دنبال پرستار می‌گردند.» سی‌بی‌اس نوشته اثرات گسترده اقدامات برای مبارزه با بحران ویروس کرونا در آمریکا در حال لطمه زدن به بیمارستان‌های سراسر این کشور است. 


فارس
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوزنقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.