شناسه خبر : 46002
تاریخ انتشار : 1399/01/06 14:03
تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد
سخنگوی دولت:

تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد


علی ربیعی با بیان اینکه تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد، تاکید کرد: از مسافران تقاضا می‌شود سفر خود را مدیریت و زودتر به شهرهای خود برگردند.

علی ربیعی سخنگوی دولت در رشته توئیتی در مورد تصمیمات دولت در زمینه جلوگیری موج دوم کرونا نوشت: امروز رییس‌جمهور در جلسه دولت، ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان کرونا ، بویژه خانواده کادر بهداشت و درمان، بر اساس گزارش وزیر بهداشت از شیوع بیماری و با توجه به کنترل موج اول وبرای پیشگیری از موج جدید شیوع، ابلاغ کرد سفرهای جدید ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود. 

ربیعی خاطر نشان کرد: از مسافران تقاضا می‌شود سفر خود را مدیریت نموده و زودتر به شهرهای خود برگردند. همچنین با دستور رییس جمهور در جلسه امروز دولت علاوه بر تعطیلی ادارات که روال آن اعلام شده است فعالیت‌ها در حوزه کسب و کار مگر در موارد حساس و روزمره مردم تا پانزدهم فروردین محدود می‌شود.

وی تاکید کرد: هیچ مشکلی درتامین مایحتاج روزانه مردم نیست و تمامی فروشگاه های تامین مایحتاج عمومی ۲۴ ساعته باز خواهند بود. افرادی که براساس طرح غربالگری ابتلای انها به کرونامشخص شده است موظف به تبعیت از دستورات وزارت بهداشت بوده ودر صورت عدم رعایت وحرکت آزادانه موردپیگردقرار خواهند گرفت.

ربیعی اظهار داشت: تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد. باید در کنار هم بااعتماد به نظام سلامت وتصمیمات دولت از این مرحله سخت عبور کنیم.این سیاستها بایدبه یک قرارداد اجتماعی بین همه ما تبدیل شود.مشارکت همه هموطنان، سبب کاهش طول دوره بیماری و هزینه‌های انسانی خواهد بود.


فارس
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه

اینستاگرام نورنیوزنقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.