شناسه خبر : 44608
تاریخ انتشار : 1398/12/18 12:30
تعلیق همه پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به اروپا

تعلیق همه پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به اروپا

پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با توجه به محدودیت‌هایی که به دلیل نامعلوم از طرف اروپا بر پروازهای این شرکت هواپیمایی ملی اعمال شده است فعلاً به حالت تعلیق در آمده است.

همه پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با توجه به محدودیت‌هایی که به دلیل نامعلوم از طرف اروپا بر پروازهای این شرکت هواپیمایی ملی اعمال شده است فعلاً به حالت تعلیق در آمده است. طبق اعلام مسؤولان ایران‌ایر در حال حاضر رایزنی‌ها بابت رفع تعلیق و برقراری مجدد پروازها به مقاصد اروپایی از طرف شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.

طبق اعلام ایران‌ایر مسافران می‌توانند جهت استرداد بلیط خود با شماره ۴۶۶۲۱۸۸۸-۰۲۱ تماس بگیرند یا به دفاتر فروش این شرکت هواپیمایی و یا آژانس‌های خدمات مسافرتی هوایی مراجعه کنند. به گزارش فارس، با شیوع بیماری کرونا در سطح جهان پروازهای بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی دنیا کاهش یافته است حتی یک شرکت هواپیمایی انگلیس به دلیل بروز کرونا و نبود تقاضای سفر اعلام ورشکستگی کرده است، همچنین در کشور ما با انتشار ویروس کرونا تعدادی از پروازهای بین‌المللی به کشورهای اطراف متوقف شد. ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از مردم کشورمان خواسته است که فعلاً و تا ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در کشور از سفر خودداری کنند.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی