شناسه خبر : 44557
تاریخ انتشار : 1398/12/17 15:26
مجتهد: علاوه بر شاهزاده‌ها، بسیاری از افسران ارشد سعودی نیز بازداشت شده‌اند

افشاگر معروف عربستانی نوشت:

مجتهد: علاوه بر شاهزاده‌ها، بسیاری از افسران ارشد سعودی نیز بازداشت شده‌اند

برخی افسران که متهم به طرفداری از «احمد بن عبدالعزیز» یا «محمد بن نایف» هستند بازداشت شده‌اند و دستگیری‌ افرادی که در اطاعت‌پذیری آن‌ها از بن سلمان تردید وجود دارد، همچنان در جریان است.

«مجتهد» افشاگر معروف عربستانی پس از افشاگری شب گذشته خود مبنی بر بازداشت شاهزادگان و سپس تأیید این خبر از سوی رسانه‌های آمریکایی، امروز در توئیت دیگری از بازداشت افسران عالی رتبه امنیتی، ارتش و گارد حافظتی و افراد مرتبط با این پرونده خبر داد. روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال و پایگاه خبری بلومبرگ این کشور، بامداد شنبه (هفدهم اسفند) گزارش دادند که مقامات سعودی، شاهزاده «احمد بن عبدالعزیز» برادر شاه سعودی و «محمد بن نایف»، ولی عهد سابق را بازداشت کرده‌اند.

مجتهد امروز در توئیتر خود نوشت که دولت‌های غربی به شدت از تبعات این رخداد نگران هستند و اگر بن سلمان خود بازداشت این افراد را اعلام نکند، دولت‌های غربی قصد دارند خود ماجرا را افشا کنند. وی افزود: برخی افسران در سازمان امنیتی و ارتش و گارد حفاظتی که متهم به طرفداری از «احمد بن عبدالعزیز» یا «محمد بن نایف» هستند بازداشت شده‌اند و دستگیری افرادی که در اطاعت‌پذیری آن‌ها از بن سلمان تردید وجود دارد، همچنان در جریان است. در این خصوص روزنامه القدس العربی به نقل از منابع خود نوشت که بعید نیست این بازداشت‌ها در پی وخامت حال سلمان بن عبدالعزیز رخ داده است.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی