شناسه خبر : 43618
تاریخ انتشار : 1398/12/06 18:47
آلمان تدابیر امنیتی را افزایش داد

آلمان تدابیر امنیتی را افزایش داد

آلمان تصمیم گرفته است که بعد از حادثه روز گذشته که در شهر «ولکس مارسن» حین برگزاری یک مراسم جشن و حمله یک فرد با خودرو به جمعیت حاضر در یک مراسم رژه که طی آن 52 نفر از جمله 18 کودک مجروح شدند، تدایر امنیتی را افزایش دهد.

به دنبال حادثه روز دوشنبه در یکی از شهرهای آلمان در یکاوال، دولت این کشور تدابیر امنیتی در برخی ایالت‌های آلمان را افزایش داد. به نوشته خبرگزاری «رویترز» آلمان تصمیم گرفته که بعد از حادثه روز گذشته که در شهر «ولکس مارسن» حین برگزاری یک مراسم جشن و حمله یک فرد با خودرو به جمعیت حاضر در یک مراسم رژه که طی آن 52 نفر از جمله 18 کودک مجروح شدند، تدایر امنیتی را افزایش دهد. به گزارش خبرگزاری رویترز، 35 مجروح حادثه روز گذشته هنوز در بیمارستان بستری هستند.

پلیس آلمان روز دوشنبه گفت راننده‌ای ۲۹ ساله خودروی خود را به کارناوالی به مناسبت «مراسم رز ماندی» در شهر ولکس مارسن کوبید، اما انگیزه وی از این کار هنوز مشخص نیست. (جزئیات بیشتر) به گزارش رویترز، در حالی که برخی کارناوال‌های ایالت «هسن» در آلمان لغو شدند، اما برگزاری برخی مراسم دیگر در این منطقه به قوت خود پابرجاست. یک سخنگوی پلیس نیز گفته که تدابیر امنیتی افزایش خواهد یافت. از سال 2016 به این سو و به دنبال حمله انتحاری یک داعشی با خودرو به افرادی در یک بازار در برلین، که به کشته شدن 12 تن منجر شد تدابیر امنیتی در آلمان افزایش یافته است.


فارس
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی