شناسه خبر : 43243
تاریخ انتشار : 1398/12/02 18:26
ابراز نگرانی نتانیاهو از سرنوشت «خیانت قرن» در صورت شکست در انتخابات «کنست»

ابراز نگرانی نتانیاهو از سرنوشت «خیانت قرن» در صورت شکست در انتخابات «کنست»

بنیامین نتانیاهو مدعی شده است که معامله قرن حتی اگر ترامپ شکست بخورد اجرای خواهد شد ولی تحت تاثیر شکست من قرار خواهد گرفت.

 بنیامین نتانیاهو مدعی شده است که معامله قرن حتی اگر ترامپ شکست بخورد اجرای خواهد شد ولی تحت تاثیر شکست من قرار خواهد گرفت. نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد حتی اگر یک دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی برسد و ترامپ ناکام بماند، طرح معامله قرن که دونالد ترامپ ارائه کرده، اجرا خواهد شد. وی که با روزنامه جروزالم پست گفـت‌وگو می‌کرد،‌ادعا کرد تنها چیزی که ممکن است مانع اجرای طرح آمریکا شود، عدم پیروزی من در انتخابات دوم مارس کنست(پارلمان) خواهد بود.

وی با ادعای اینکه طرح ترامپ اجرا خواهد شد و برای هر دولتی(در رژیم صهیونیستی) عدم اجرای آن سخت است، به فعالیت کمیته مشترک ‌آمریکایی اسرائیلی برای ترسیم مرزهای الحاق کرانه باختری اشاره کرد و گفت ما در مسیر پیشبرد این طرح به محض پایان عملیات ترسیم نقشه‌ها گام برخواهیم داشت و در صورتی که من بار دیگر انتخاب شوم، این عملیات خیلی طول نخواهد کشید. نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس افزود هر دولتی در آمریکا خواه دموکرات یا جمهوری‌خواه باید بر اساس واقعیت‌های جدید عمل کند، آنها باید وضعیت جدید را در نظر بگیرند. نتانیاهو گفت من مطمئن هستم که دولت آینده(در آمریکا) هر دولتی که باشد، مجبور خواهد شد درباره این حقیقت که طرح جدیدی وجود دارد، فکر کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از پیروزی احتمالی نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا هم نگران نیست. وی اظهار داشت من همکاری خوبی با دموکرات‌ها یا جمهوی‌خواهان خواهم داشت.  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عین حال از سرنوشت طرح شوم معامله قرن در صورت شکست خود در انتخابات دوم مارس کنست رژیم ابراز نگرانی کرد.

نتانیاهو در تلاش برای منحرف کردن افکارعمومی از زرادخانه مخوف سلاح‌های هسته‌ای و انواع تسلیحات کشتار جمعی رژیم صهیونیستی مدعی شد مادامی که من نخست وزیر هستم، ایران هرگز به سلاح هسته‌ای دست نخواهد یافت. این در حالی است که فلسطینیان و کشورهای اسلامی و اروپایی طرح معامله قرن ترامپ را مردود دانسته‌اند، با این حال، برخی کشورهای عربی با ادامه مسیر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از پشت به ملت فلسطین خنجر می‌زنند. بنیامین نتانیاهو با نزدیک شدن به زمان برگزاری سومین انتخابات پیاپی رژیم صهیونیستی برای افزایش میزان شانس پیروزی خود برای اینکه بتواند دولت جدید را بدون نیاز به ائتلاف دولتی با فراکسیون کاحول لاوان(آبی سفید) به ریاست بنی گانتس رقیب سرسخت خود تشکیل دهد، اظهارات رسانه‌ای خود را با طرح ادعاهای مختلف افزایش داده است، این در حالی است که نتانیاهو با پرونده‌های فساد روبرو است و قرار است هفدهم مارس(27 اسفند) اولین جلسه محاکمه وی برگزار شود.


تسنیم
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی