شناسه خبر : 43195
تاریخ انتشار : 1398/12/02 10:35
تازه ترین اخبار انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد| 804 شعبه اخذ آرای مردم را جمع آوری می‌کنند

تازه ترین اخبار انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد| 804 شعبه اخذ آرای مردم را جمع آوری می‌کنند

بیش از 25 هزار نفر عوامل اجرائی کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در استان کهگیلویه و بویراحمد بر عهده دارند.

 حسین کلانتری در نشست ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 804 شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان در نظر گرفته شده که از این تعداد 394 شعبه ثابت و 310 شعبه سیار است.

وی افزود: از مجموع شعب اخذ رای در استان، 249 شعبه در شهرستان بویراحمد، 170 شعبه در شهرستان کهگیلویه، 107 شعبه در شهرستان گچساران، 71 شعبه در بهمئی، 58 شعبه در دنا، 64 شعبه در چرام، 38 شعبه در لنده و 46 شعبه در باشت پیش بینی شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آمار شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات مجلس به نسبت دوره قبل 33 شعبه بیشتر است، گفت: بیش از 25 هزار نفر عوامل اجرائی نیز کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را بر عهده دارند و تعداد دو هزار و 412 خودرو نیز برای برگزاری انتخابات پیش‌بینی شده است.

سید علی ملک‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، در رابطه با خرید شناسنامه توسط هواداران برخی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: رای دادن با شناسنامه دیگران خلاف قانون است و بدون شک با متخلفان برخورد می‌شود.

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد افزود: علاوه بر اینکه رای دادن با شناسنامه دیگران جرم است، کسی که شناسنامه‌‌اش را در اختیار فرد دیگری برای رای دادن قرار دهد در ارتکاب جرم معاونت کرده است.


خبرگزاری تسنیم
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی