شناسه خبر : 43182
تاریخ انتشار : 1398/12/02 09:42
هشدار یک فرمانده صهیونیست: اسرائیل در معرض حملات موشکی بی‌سابقه‌ای قرار خواهد گرفت

هشدار یک فرمانده صهیونیست: اسرائیل در معرض حملات موشکی بی‌سابقه‌ای قرار خواهد گرفت

یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی هشدار داده است که این رژیم در هر جنگی در آینده در معرض حملات موشکی شدیدی قرار خواهد گرفت که این رژیم در جنگهای قبلی آن را تجربه نکرده است.

به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم،ژنرال تامیر یدعی فرمانده موسوم به جبهه داخلی رژیم اسرائیل هشدار داد جبهه داخلی در معرض حملات موشکی شدیدی که اسرائیل در جنگهای گذشته شاهد آن نبوده، قرار خواهد گرفت.

یدعی در جریان کنفرانس موسوم به اکسپو2020 که در تل آویو برگزار شد، اظهار داشت ما باید این نکته را درک کنیم که دیدگاه و طرز فکر طرف دیگر(جبهه مقاومت ضد صهیونیستی) تغییر کرده است و چارچوب و محدوده موشک ها از نظر کمیت و وزن و قدرت و دقت بسیار گسترش یافته و به یک چالش چندبعدی برای اسرائیل تبدیل شده است.

این مقام نظامی رژیم صهیونیستی افزود عملیات شلیک موشک(از سوی جبهه مقاومت) در مرحله آتی(در هر ماجراجویی نظامی احتمالی رژیم صهیونیستی در آینده) بی سابقه خواهد بود و همانند جنگ اخیر ما علیه نوار غزه و یا جنگ دوم لبنان(جنگ 33 روزه علیه لبنان) نخواهد بود و موشکها(مقاومت) قدرت بسیار زیاد رسیدن به اهداف و مختلف کردن کار و زندگی در جبهه داخلی اسرائیل(مناطق اشغالی) را خواهد داشت.

فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی افزود هنگامی که اسرائیل فرماندهی را در نوار غزه ترور می کند، ممکن است تل آویو در معرض شلیک موشکها برای چندین ساعت قرار گیرد و نیاز به عدم تمدید روزهای جنگ(رژیم صهیونیستی هرگز خواهان طولانی شدن جنگ نیستی)اگر جبهه داخلی به شکل درستی آماده نشود، و به اندازه کافی قوی نشود، موفقیت برای ما هرگز آسان نخواهد بود.

این مقام ارشد رژیم صهیونیستی اظهار داشت جبهه داخلی در معرض حملات سایبری الکترونیکی در هر جنگی در آینده قرار خواهد گرفت و بزرگترین تهدید از سال 1948(زمان تشکیل رژیم جعلی رژیم صهیونیستی) خواهد بود.

پیشتر نیز آوی کوخاوی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی هشدار داده بود که در هر جنگی در آینده، جبهه داخلی اسرائیل در معرض صدها موشک شلیک شده از سوی غزه و لبنان قرار خواهدگرفت.

وی گفته بود دشمنان(جبهه مقاومت) در نوار غزه و به ویژه در لبنان تغییر کرده اند و حزب الله لبنان از یک گروه مسلح به یک ارتش سازمان یافته و منظم تبدیل شده است، حزب الله موشکهایی در اختیار دارد که اگر هنگام جنگ مورد استفاده قرار دهد، خسارتهای زیادی به اسرائیل وارد خواهد کرد.


خبرگزاری تسنیم
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی