شناسه خبر : 42736
تاریخ انتشار : 1398/11/26 18:09
حمله ناجوانمردانه متجاوزان سعودی، 30 یمنی را به کام مرگ کشاند

حمله ناجوانمردانه متجاوزان سعودی، 30 یمنی را به کام مرگ کشاند

در حمله متجاوزان سعودی به شهروندان یمنی در کنار لاشه جنگنده سرنگون شده در استان جوف تجمع کرده بودند، بیش از 30 تن از شهروندان یمنی شهید یا زخمی شدند.

 به گزارش نورنیوز-حمله ناجوانمردانه متجاوزان سعودی، ۳۰ یمنی را به کام مرگ کشاند در پی هشت حمله هوایی ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی به منطقه المصلوب در استان الجوف، بیش از ۳۰ تن از شهروندان یمنی شهید یا زخمی شدند. به گفته خبرنگار این شبکه، این حمله در حالی صورت گرفت که شهروندان یمنی در کنار لاشه جنگنده سرنگون‌شده در منطقه المصلوب تجمع کرده بودند. سخنگوی وزارت بهداشت به این شبکه گفت در جنایت ائتلاف متجاوز سعودی در منطقه المصلوب، ده‌ها تن شهید یا زخمی شدند که شماری از آن‌ها زن و کودک بودند. او افزود: جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی شهروندان را در محل سقوط هواپیمای سرنگون شده و منازل آن‌ها در المصلوب هدف قرار دادند.

جنگنده‌های این ائتلاف به شدت در حال پرواز در منطقه هستند و همین موضوع مانع از انتقال پیکر‌های شهدا و کمک‌رسانی به زخمی‌ها می‌شود. محمد عبدالسلام، رئیس هیئت مذاکره‌کنندگان یمن و سخنگوی جنبش مردمی انصارالله، درباره این حمله هولناک در صفحه توئیتر خود نوشت: طبق معمول هنگامی که دشمن بی‌پروای سعودی-آمریکایی شکست می‌خورند و ضربات سنگینی در میدان‌های درگیری نظامی متحمل می‌شوند، با وقاحت و حماقت تمام غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهند. دیشب سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن، اعلام نیروهای یمنی جنگنده تورنادوی متجاوزان را که در حال اجرای مأموریت خصمانه بر فراز استان الجوف یمن بود، سرنگون کردند.


نورنیوز
نظرات

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

نظر شما

X
آگهی تبلیغاتی