شناسه خبر : 42523
تاریخ انتشار : 1398/11/23 21:30
فرماندار رشت از مردم عذرخواهی کرد/ قطع آب 90 روستا

فرماندار رشت از مردم عذرخواهی کرد/ قطع آب 90 روستا


فرماندار رشت ضمن عذرخواهی از مردم این شهرستان به دلیل وجود نواقص و مشکلاتی در زمینه خدمات رسانی، گفت: آب 90 روستای شهرستان رشت قطع است.

به گزارش نورنیوز-میرشمس مؤمنی زاده  اظهار کرد: علیرغم برنامه ریزی های انجام شده برای مقابله با بحران، بسیاری از محورهای شهری و روستایی شهرستان رشت بعد از بارش شدید برف مسدود شد. وی با اشاره به قطعی برق ۸۰ درصد حوزه روستای و ۶۰ درصد حوزه شهری، افزود: با توجه به بارش یک و نیم متری در محدوده امامزاده هاشم و سراوان راه ورودی به شهر رشت مسدود شد.

فرماندار رشت در ادامه با بیان اینکه متأسفانه عده‌ای از مسافران برای مدت طولانی در این مسیر گرفتار شدند، گفت: در این مدت زمینه اسکان ۳ هزار نفر پیش بینی و ۷ هزار بسته خوراکی توزیع شد. مؤمنی زاده ادامه داد: در حوزه روستایی تأسیسات ژنراتور و مولد برق وجود ندارد و آب آشامیدنی بیش از ۹۰ روستا قطع شده و در حال تلاش برای رفع این مشکلات هستیم.

وی ادا مه داد: ۱۰۰ اکیپ عملیاتی و اجرایی در سطح شهرستان رشت در تلاش برای رفع خاموشی‌ها هستند تا الان حدود ۸۰ درصد حوزه شهری و بخش عمده‌ای از روستاها برقرار شدند فرماندار رشت با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود تا پایان امشب ۷۰ درصد قطع برق مرتفع شود، افزود: از مردم شهرستان رشت برای وجود نواقص و مشکلات در خدمات رسانی عذرخواهی می‌کنم.


مهر
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

هواشناسی

مرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.