شناسه خبر : 42518
تاریخ انتشار : 1398/11/23 18:57
هزار خودرو طی 2 ساعت از آزادراه تهران-شمال عبور کرد

هزار خودرو طی 2 ساعت از آزادراه تهران-شمال عبور کرد


نماینده عالی دولت در استان البرز در بازدید از منطقه یک آزادراه تهران-شمال که امروز همزمان با 23 بهمن ماه 98 به مدت دو ساعت به شکل آزمایشی تردد صورت گرفت، گفت: در این مدت حدود هزار خودرو از این مسیر تردد کرد

به گزارش نورنیوز-عزیزاله شهبازی در بازدید از منطقه یک آزادراه تهران-شمال که امروز همزمان با ۲۳ بهمن ماه ۹۸ به مدت دو ساعت به شکل آزمایشی تردد صورت گرفت، افزود: در این مدت حدود هزار خودرو از این مسیر تردد کرد. وی با ابراز خرسندی از رضایت مردم به واسطه تکمیل بخشی از این آزادراه، ادامه داد: بر اساس گزارش های واصله، طی دو ساعت ترافیک ورودی کرج یک پنجم تقلیل یافت. وی گفت: رئیس جمهور محترم، روز گذشته طی بیاناتی با اشاره به اینکه براساس محاسبه هزینه ها به نرخ روز، تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد برای این پروژه اعتبار صرف شده، بر لزوم بازگشایی این مسیر تاکید کرده و وزارت راه و شهرسازی با اتخاذ تدابیر لازم، به تسریع در بهره برداری از منطقه یک آزادراه تهران-شمال موظف کرد.

استاندار البرز افزود: در ساعات و روزهای اوج تردد از مسیر جاده کرج-چالوس، ترافیک در بخش های مختلف جاده موجبات ناراحتی مردم به واسطه هدر رفت زمان و انرژی را فراهم می کند که با بازگشایی منطقه یک این ابر پروژه، درصد بالایی از نگرانی ها برطرف خواهد شد. وی عنوان کرد: شورای ترافیک استان آمادگی کامل برای همکاری های لازم با وزارت راه و شهرسازی را دارد تا این مسیر هر چه سریعتر برای تردد مردم خدمات ارائه دهد.


ایسنا
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

هواشناسی

مرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.