شناسه خبر : 42501
تاریخ انتشار : 1398/11/23 16:10
ارتش سوریه وارد روستای «الشیخ‌علی» در غرب بزرگراه حلب-دمشق شد

ارتش سوریه وارد روستای «الشیخ‌علی» در غرب بزرگراه حلب-دمشق شد


ارتش سوریه امروز موفق شد از محور شرقی بزرگراه حلب-دمشق، آن را در محدوده این دو استان آزاد کند، امروز وارد محدوده غربی این بزرگراه شود.

به گزارش نورنیوز، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش کرد که ارتش این کشور امروز موفق شد در ادامه پیشروی‌های اخیر به موازات بزرگراه حلب دمشق، امروز وارد یک منطقه در غرب بزرگراه شود. ارتش سوریه که در روزهای گذشته از دو محور جنوب استان حلب و شرق استان ادلب، موفق شد از محور شرقی بزرگراه حلب-دمشق، آن را در محدوده این دو استان آزاد کند، امروز وارد محدوده غربی این بزرگراه شود.

 ارتش برای اولین بار پس از سال‌ها امروز وارد روستانی الشیخ علی در غرب بزرگراه حلب دمشق شد. اندازه بزرگتر اینجا در همین ارتباط، ارتش سوریه بعد از ظهر دیروز سه‌شنبه نیز دو منطقه در غرب استان حلب را آزاد کرده بود. طبق گزارش سانا، روستاهای «خان العسل» و «کفرنوران» در غرب استان حلب از تروریست‌ها پس گرفته شد (جزئیات بیشتر). ارتش سوریه طی یک ماه اخیر موفق شد مناطق زیادی در شرق استان ادلب و اخیرا کل مناطق باقی مانده در جنوب استان حلب را تحت کنترل بگیرد تا به این ترتیب کل بزرگراه حلب دمشق بعد از سال‌ها به طور کامل تحت کنترل ارتش قرار بگیرد.


فارس
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.