شناسه خبر : 42492
تاریخ انتشار : 1398/11/23 13:46
وزیر صنعت در مشهد: از ورود 1500 مورد تعرفه وارداتی جلوگیری کرده‌ایم / وزارت صنعت مدافع تولیدکنندگان است

وزیر صنعت در مشهد: از ورود 1500 مورد تعرفه وارداتی جلوگیری کرده‌ایم / وزارت صنعت مدافع تولیدکنندگان است


وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی از اولویت‌های ما ممانعت از واردات است و برای مثال از ورود 1500 مورد تعرفه وارداتی جلوگیری کرده‌ایم و این مورد را صرفا با هدف حمایت از تولیدکنندگان در دستور کار قرار داده‌ایم.

رضا رحمانی ظهر امروز در بازدید از شرکت نساجی واقع در شهرک صنعتی اظهار داشت: با وجود تحریم‌ها خوشبختانه در صنعت آلومینیوم، پتروشیمی و دیگر صنایع افزایش تولید را شاهد بوده‌ایم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تحریم‌ها تاثیری بر روند تولید نداشته و همواره صنایع را در اولویت حمایت خود قرار داده‌ایم.

رحمانی گفت: یکی از اولویت‌های ما ممانعت از واردات است و برای مثال از ورود 1500 مورد تعرفه وارداتی جلوگیری کرده‌ایم و این مورد را صرفا با هدف حمایت از تولیدکنندگان در دستور کار قرار داده‌ایم و وزارت صنعت، معدن و تجارت مدافع تولیدکنندگان است.

وی با اشاره به اینکه اجازه نمی‌دهیم تولیدکنندگان با مشکل مواجه شوند خاطرنشان کرد: بانک‌های عامل نیز به تولیدکنندگان تسهیلاتی ارائه می‌کنند.

رحمانی با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت از ورود کالاهای بی‌کیفیت ممانعت می‌کند تصریح کرد: حمایت از صنایع در مسیر اقتصاد مقاومتی نیز از دیگر اولویت‌های وزارت صنعت و معدن و تجارت است.

وی با اشاره به رویه ثبت سفارش کالا اظهار داشت: روند ثبت سفارش به این معنا نیست که هر کس هر کالایی را وارد کند بلکه باید استانداردهای کیفی لازم را داشته باشد در غیر این صورت از ورود آن جلوگیری می‌کنیم.


نورنیوز
نظرات
شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما

هواشناسی

مرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.