شناسه خبر : 40655
تاریخ انتشار : 1398/11/01 16:20
ارتش عراق از مجروح شدن سربازانش به ضرب گلوله افراد ناشناس در بغداد خبر داد

ارتش عراق از مجروح شدن سربازانش به ضرب گلوله افراد ناشناس در بغداد خبر داد


فرماندهی «عملیات بغداد» از زخمی شدن شماری از نظامیان خود به دست افراد ناشناس و با سلاح‌های مجهز به صداخفه‌کن خبر داد.

 به گزارش نورنیوز ارتش عراق از مجروح شدن سربازانش به ضرب گلوله افراد ناشناس در بغداد خبر داد فرماندهی «عملیات بغداد» ارتش عراق، امروز سه‌شنبه اعلام کرد که شماری از سربازان به ضرب گلوله افراد ناشناس که حامل سلاح‌های مجهز به صداخفه‌کن هستند، مجروح شده‌اند. به گزارش خبرگزاری رسمی عراق (واع)، فرماندهی ارتش عراق در بغداد اعلام کرده که نیروهای ارتش نهایت «خویشتن‌داری» را از خود نشان داده و به «قواعد درگیری در حمایت از تظاهرات‌کنندگان» پایبند هستند.

از چند روز گذشته که فراخوان‌ها برای ازسرگیری اعتراضات در عراق منتشر شده، اقدامات خرابکارانه افزایش یافته است؛ اقداماتی که شامل بستن شریان‌های ارتباطی مثل جاده بغداد به استان‌های جنوبی، یا آتش‌زدن مراکز یا بستن پل‌های ارتباطی می‌شود. به گزارش خبرگزاری رسمی عراق، فرماندهی ارتش در بغداد از معترضان مسالمت‌جو درخواست کرده که با نیروهای امنیتی برای کشف و شناسایی نفوذی‌ها در اعتراضات همکاری کنند تا این افراد بازداشت شوند. عملیات بغداد همچنین اعلام کرد که موشک‌اندازهایی را کشف کرده که از آن سفارت آمریکا هدف گرفته شده است.

شب گذشته چند موشک کاتیوشا به سمت سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد شلیک شد و در نزدیک آن اصابت کرد. در این حمله که هیچ کس یا هیچ طرفی مسئولیت آن را بر عهده نگرفته است، صدمه ندید.


فارس
نظرات

نظر شما

هواشناسی

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.