شناسه خبر : 40043
تاریخ انتشار : 1398/10/24 17:41
وزیر دفاع آمریکا: ترامپ اختیار اقدام نظامی علیه ایران را دارد!

وزیر دفاع آمریکا: ترامپ اختیار اقدام نظامی علیه ایران را دارد!


مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا امروز سه شنبه در ادعایی مضحک مدعی شد که کشورش مجوز حمله به خاک ایران یا کشورهای هم‌ پیمان با ایران را دارد!

به گزارش نورنیوز- وزیر دفاع آمریکا: ترامپ اختیار اقدام نظامی علیه ایران را دارد! وزیر دفاع آمریکا: ترامپ اختیار اقدام نظامی علیه ایران را دارد! وزیر دفاع آمریکا مدعی شد که ترامپ اختیار اقدام نظامی علیه ایران را دارد!  اسپوتنیک، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا امروز سه شنبه در ادعایی مضحک مدعی شد که کشورش مجوز حمله به خاک ایران یا کشورهای هم‌ پیمان با ایران را دارد!

وزیر دفاع آمریکا در این خصوص به «ان‌پی‌آر» (رادیو ملی آمریکا) گفت: ما ایران را مسئول نیروهای نیابتی این کشور می دانیم و ما حق قانونی خود می‌ دانیم که در جایی که از نظر قانونی در دسترس و مناسب باشد، از خود دفاع کنیم و اقداماتی را انجام دهیم تا آن نائبان را برای اقداماتشان مورد بازخواست قرار دهیم.

رئیس پنتاگون بهانه ادعائی خود را استناد به ماده ۲ از قانون اساسی کشورش عنوان کرد. این در حالیست که در روزهای گذشته قطعنامه محدود کردن اختیارات این‌چنینیِ ترامپ از سوی مجلس نمایندگان این کشور به تصویب رسیده است. کد خبر


مهر
نظرات

نظر شما

هواشناسی

مدرسه آب و آینه

نرخ طلا

پیشخوان روزنامه
کاریکاتور

اینستاگرام نورنیوز

تبلیغات متنینقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2019 www.‎NourNews.ir‎, All rights reserved.